Ready or Not

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Ready or Not

Postprzez GTR w 25 Gru 2021, 16:40

Ready or Not to gra będąca duchowym następcą serii S.W.A.T - czyli gatunku strzelanek taktycznych, w których trzeba myśleć oraz planować, a nie biegać na pałę i strzelać gdzie popadnie. Coś na wzór Army, ale w klimatach CQB/zurbanizowanych.

Gra świeżo weszła do usługi Early Access na Steamie, miała przytłaczająco pozytywne opinie, widziałem też kilka filmików na YT m.in. od OperatorDrewski, no i zakupiłem.



Wrażenia? Gra jest miodna, ale co jakiś czas daje do zrozumienia że to wczesna wersja. To jest w sumie taki SWAT 4, tyle że nowszy, ładniejszy i wymagający refleksu. Wrogowie AI mają naprawdę szybką reakcję, ale miejscami też nadludzko szybką i są głupi, a dodając do tego fakt że po trzech strzałach się ginie, no to jest naprawdę trudno. Gra ma dosyć pokaźny content - jest sześć fajnie zrobionych map, a kilka z nich ma parę trybów do wyboru (barricaded suspects, raid, active shooter). Broni też jest sporo - kilka karabinów i po trzy pistolety maszynowe oraz strzelby. Do tego cała masa uzbrojenia taktycznego - gogle noktowizyjne, C2 i pompka do drzwi, klasyczny opti-wand, taser, gaz pieprzowy, maska p.gaz i tak dalej.
| Ryzen 5 5600X | 16GB DDR4 3200MHz | RTX 3080 10GB | Windows 10 Pro x64 |
nismo

Za ten post GTR otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mruk, Szagart.
Awatar użytkownika
GTR
Tropiciel

Posty: 373
Dołączenie: 13 Kwi 2013, 14:06
Ostatnio był: 25 Lut 2023, 19:39
Miejscowość: Nordschleife
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 71

Reklamy Google

Re: Ready or Not

Postprzez Szagart w 20 Sty 2022, 03:08

S.W.A.T. 4 ograne za dzieciaka na setki sposobów + DLC, zastanawiam się czy kupić, ale kwestia "wczesnego dostępu" nie kusi, biorąc pod uwagę, że twórców to nie zobowiązuje. W "słocie" najgorszy był fakt, że podejrzani byli dosłownie nadludźmi, wbijasz a oni 180 stopni i kładą cię strzałem w głowę.

Myślę, że jak ogarnie się jakaś ekipa i będzie taniej to kupie i odezwę się to zgadamy się na Steam :D . Słyszałem, że twórcy otwarci są na mody, także liczę na kreatywność i może wrzucą rodzimych komandosów z Policji/CBŚP itp.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość