Chernobylite

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Chernobylite

Postprzez KOSHI w 25 Paź 2021, 22:42

Może zacznę klasycznie od tego... :pogarda: :pogarda: :pogarda:

Co za programistyczne ku*wie psy to programowały. Za karę kazałbym im do końca życia optymalizować kod źródłowy basenu 3.0 A tak dobrze zapowiadała się gra gdyby nie chu*owy crafting. Już wolałem zbieranie gili z nosa w Evil Witchin do ulepszeń. Cały ten system jest tak mało intuicyjny , tak o ch*ja potłuc i tak smętny, że aż należy wejść sobie prawie na pięterko i odpowiednio na niego spojrzeć. Tak samo ci towarzysze i wysyłanie ich na misje. Na ch*j toto. Gówno to daje. Mapy ok, muzyczka będzie, pomysł z cofanie wspomnień też. Nawet jest czasem stalkerowo ale jakiś zjeb genetyczny wymyślił sobie czarnego stalkera, który wyskakuje z dupy w najbardziej chu*owym momencie i okłada cię jakąś radiacyjną pukawką rodem z platfusa. Skradasz się wojakom pod nosem, koniec misji a tu ku*wa bonanza z frędzlem w zielonej masce. Pożycz calebiano TT-ki bo nie wyczymiem. wyje*ałem grę w trakcie misji hakowanie serwerów skynetu bo nie zdzierżyłem. Idź pan w ch*j z taką grą...
Image

Za ten post KOSHI otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59, Mruk.
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Reklamy Google

Re: Chernobylite

Postprzez caleb59 w 25 Paź 2021, 22:53

Zrobiłem całą i jest to po prostu mocny średniak jak ja to mawiam, kwestia podejścia. Czarnego Stalkera łatwo sklepać jak masz odpowiednią broń - cała reszta to już kwestia indywidualna i może być monotonna/męcząca w zależności od podejścia i stylu rozgrywki.
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości