Atomic Heart

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Atomic Heart

Postprzez Rizun w 09 Maj 2018, 20:38



Słyszeliście o tej grze? Opis z GOL: ''Atomic Heart zabierze nas w podróż do alternatywnej, futurystycznej wersji Związku Radzieckiego. W trakcie zabawy wcielimy się w P-3, czyli specjalnego agenta wysłanego do sekretnego obiektu 3826, z którym utracono łączność. Naszym zadaniem będzie oczywiście sprawdzenie, czy z pracującym tam personelem jest wszystko w porządku...''

Jak dla mnie zapowiada się bardzo ciekawie. Wreszcie singlowa gra w klimatach STALKER-a. No, może nie do końca klimat STALKER-a, ale pewne smaczki pozwalają traktować gierke jako kolejne postapo rozgrywające się na terenie bloku wschodniego. Bardzo kibicuję tej produkcji by ujrzała światło dzienne. :D
Awatar użytkownika
Rizun
Stalker

Posty: 101
Dołączenie: 20 Sty 2012, 19:34
Ostatnio był: 02 Gru 2022, 10:12
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Reklamy Google

Re: Atomic Heart

Postprzez Zdzislaw84 w 01 Gru 2020, 14:27

ktoś coś wie co się dzieje z tym tytułem bo jakoś tak o nim ucichło
Zdzislaw84
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 27 Lis 2020, 09:39
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Kozaki: 0

Re: Atomic Heart

Postprzez KoweK w 15 Cze 2021, 12:58

O dziwo produkcja ma się dobrze, chociaż były plotki że gra jest w rozsypce przez złe zarządzanie. 3 miesiące temu pokazano nowy gameplay i wygląda to naprawde dobrze. Data premiery 2021 rok



- - -

Data premiery dalej nieznana, chyba będzie exclusivem microsoftu ale tutaj są sprzeczne informacje, premiera też na konsolach starej generacji. Wygląda zaje*iście

"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mruk.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Atomic Heart

Postprzez Imienny w 09 Lut 2022, 21:53

To promowanie odnosi się chyba do tego, że tytuł trafi do Xbox Game Pass - na stronie studia wciąż widnieje, że Atomic Heart trafi na konsole Sony (PS4, PS5). Jakby kto chciał popatrzeć na zrzuty ekranu, strona dewelopera. Ja tam czekam, bo jest to kategoria gier, którą bardzo lubię, czyli tytuły "pozytywnie dziwne".

Jakby kto się zastanawiał, to muzyka z ostatniej zapowiedzi to zmodyfikowana wersja piosenki zespołu Mirage - Музыка нас связала.

Edit: Pojawiła się zapowiedź daty premiery "....ber 2022", czyli ostatni kwartał tego roku. Nawet jak nie wypali, to pozostaje muzyka Micka Gordona (a to gwarancja małego dzieła sztuki).
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Atomic Heart

Postprzez KoweK w 09 Lut 2022, 21:55

There's some drops :u3: Coś czuję że będzie to miało kosmiczne wymagania, bo nawet na gameplayu widać ostre spadki klatek.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Atomic Heart

Postprzez Imienny w 09 Lut 2022, 22:01

Wstępne wymagania już są znane (2020, pewnie się zmienią :P - ogólnie tragedii nie ma):
Źródło: https://store.steampowered.com/app/668580/Atomic_Heart/
MINIMALNE:
System operacyjny: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT Required)
Procesor: Intel Core [email protected] or AMD FX [email protected]
Pamięć: 6 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) or AMD Radeon R9 290 (4GB)
Miejsce na dysku: 22 GB dostępnej przestrzeni
ZALECANE:
System operacyjny: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT Required)
Procesor: Intel Core [email protected] or Ryzen 5 [email protected]
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) or AMD Radeon RX 580 (8GB)
Miejsce na dysku: 22 GB dostępnej przestrzeni
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Atomic Heart

Postprzez KoweK w 09 Lut 2022, 22:54

Na trailerze jest włączony ray tracing, a w wymaganiach karty które nie obsługują RT. Raczej trzeba czekać na aktualizację wymagań
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Atomic Heart

Postprzez Imienny w 10 Lut 2022, 00:36

W sumie... widzę tu sens. Jedyne co, to mam nadzieję, że moje RX 580 będzie wystarczająco mocna na "dobrą grafikę i rozdzielczość". Choć i tak największą tajemnicą pozostaje deweloper, który może i ma dobrych deweloperów (za muzykę odpowiada Mick Gordon - tak, ten Mick od muzyki z DOOM: Eternal), tak jako całość ma na koncie symulator sowieckiego lunaparku w VR.

No i data premiery - jak ją przeniosą na 2023, to nie będę jakoś szczególnie zdziwiony.

Trailer wyżej, tylko po rosyjsku. Jak dla mnie brzmi lepiej - i jak będę ogrywać tytuł, to raczej z rosyjską ścieżką dialogową i angielskimi napisami (lokalizacji na PL raczej nie będzie).
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Atomic Heart

Postprzez Rizun w 20 Lis 2022, 10:41

Szkoda, że premiera została opóźniona, ale jaram się niezmiennie. Futurystyczny ZSRR z domieszką Bioshocka... Nawet nie oglądam zbyt wiele materiałów coby nie psuć sobie zabawy. Jedna z niewielu produkcji na które czekam obecnie.
Awatar użytkownika
Rizun
Stalker

Posty: 101
Dołączenie: 20 Sty 2012, 19:34
Ostatnio był: 02 Gru 2022, 10:12
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Re: Atomic Heart

Postprzez KoweK w 24 Lis 2022, 23:12

No premiera miała być w końcówce 2019 roku :E Zapowiada się to coraz lepiej choć widać lekki downgrade w porównaniu do materiałów sprzed roku:

"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości