Gry które powinny zostać połączone

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Gry które powinny zostać połączone

Postprzez marcel w 16 Paź 2015, 18:40

Chłopacy, ale ruskie już zrobili wiedźmina w post-apo. http://lubimyczytac.pl/ksiazka/5325/wiedzmin-z-wielkiego-kijowa Wujówka jakich mało. :meesh: :meesh:
>>> Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput. <<< ~ Ernest Scribbler
marcel
Opowiadacz

Posty: 436
Dołączenie: 31 Lip 2007, 17:48
Ostatnio był: 29 Paź 2020, 15:47
Kozaki: 193

Reklamy Google

Re: Gry które powinny zostać połączone

Postprzez Leo0502 w 16 Paź 2015, 18:55

PainChiller napisał(a):Zagrałbym w Fallouta w Klimatach Metra :)

Właśnie, Fallout i Metro! Ta myśl siedziała mi kiedyś w głowie, nie wiem jak mogłem o tym zapomnieć. Wrzucić Fallouta do Nowojorskiego metra i będzie postapo dziesięciolecia :)
Leo0502
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 20 Wrz 2012, 18:10
Ostatnio był: 24 Maj 2023, 12:49
Miejscowość: Pierdziszewice wylotem na Dupów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 140

Re: Gry które powinny zostać połączone

Postprzez Cromm Cruac w 16 Paź 2015, 21:42

marcel napisał(a):Chłopacy, ale ruskie już zrobili wiedźmina w post-apo. http://lubimyczytac.pl/ksiazka/5325/wiedzmin-z-wielkiego-kijowa Wujówka jakich mało. :meesh: :meesh:

Nie tylko ruskie. Nasz też próbował i nawet mu nieźle wyszło. Sztejer, taki wiedźmin w świecie post-apo. Wychowanek jakiegoś klasztoru, gdzie szkoli się zabójców mutantów. 3 całkiem znośne czytadła.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive marcel.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Gry które powinny zostać połączone

Postprzez DiegtiariowTM w 17 Paź 2015, 09:01

Ja bym chętnie ujrzał połączenie Men of War z ARMA2. Było by to ciekawe bo obie gry są wymagające i walka oddziałami na terenie Czarnorusi wyglądała by jak wojna z punktu widzenia MoW.

Drugim fajnym połączeniem było by połączenie Need for Speed: World i Race Driver: Grid. Wyglądało by to jak Szybcy i Wściekli :D
Awatar użytkownika
DiegtiariowTM
Tropiciel

Posty: 285
Dołączenie: 18 Cze 2013, 07:06
Ostatnio był: 01 Lut 2023, 17:07
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 43

Re: Gry które powinny zostać połączone

Postprzez Szagart w 17 Paź 2015, 13:51

Uni, chodziło mi, że wielka mapa Zony, ogrom zadań i dialogów oraz ciekawych miejsc i fajny wątek główny. Wszystko w klimacie Stalkera. I nie na silniku podstawowej gry tylko innym, nawet tym z FC3/4 :facepalm:
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Gry które powinny zostać połączone

Postprzez PMG w 02 Lis 2015, 23:16

Chciałbym zobaczyć Stalkera połączonego z Penumbrą albo Amnesią, a konkretnie z mechaniką tychże gier.

Wiem, że Stalker to FPS i strzelanie jest jednym z elementów, do których ta gra nas przyzwyczaiła. Ale jestem niezmiernie ciekaw jak wyglądałyby przygody Naznaczonego, który musi zdać się na swoje zmysły i intuicję i po prostu omijać napotkane zagrożenia. Skradanie się, wypatrywanie, czy żaden potwór nie zbliża się w naszym kierunku, korzystanie z elementów otoczenia, kombinowanie z fizyką, dramatyczne ucieczki przed mutantami zamiast pakowania w nie magazynków amunicji... Kiedyś nawet próbowałem zrobić mały eksperyment i lekko zmodyfikowałem grę w ten sposób, aby zbliżyć ją gameplayem do Penumbry. I szczerze mówiąc, byłem bardzo zadowolony z efektów. Nie wyszedł z tego co prawda klon wymienionej przygodówki, ale taka odskocznia od strzelania była czymś naprawdę ciekawym. Spodobał mi się taki sposób gry. Zawsze coś nowego.
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 13:29
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość