Bardzo trudna gra FPS? (albo inne)

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Bardzo trudna gra FPS? (albo inne)

Postprzez dorian w 20 Sie 2015, 23:45

Tu są szybkie akcje, na poziomie hard można się nawet nieźle pomęczyć:


Albo chyba też jest i brutal bodajże (dawno grałem).
Ostatnio edytowany przez dorian, 20 Sie 2015, 23:50, edytowano w sumie 1 raz

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Reklamy Google

Re: Bardzo trudna gra FPS? (albo inne)

Postprzez lukebuka w 20 Sie 2015, 23:49

Seria Splinter Cell. Od jakiegoś czasu męczę się z Conviction na najwyższym poziomie trudności i dostaję p*dolca od wścibskości wrogów. ;)

No i oczywiście, stary dobry Thief, ale nie ma on za dużo ze strzelaniem związanego. :E
Awatar użytkownika
lukebuka
Tropiciel

Posty: 247
Dołączenie: 09 Gru 2011, 17:21
Ostatnio był: 23 Gru 2017, 20:18
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 44

Re: Bardzo trudna gra FPS? (albo inne)

Postprzez Iwaszka w 21 Sie 2015, 00:34

Hotline Miami na najwyższym poziomie mega trudne do zmasterowania. Chora gra :F
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 20:09
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Re: Bardzo trudna gra FPS? (albo inne)

Postprzez Leo0502 w 21 Sie 2015, 00:41

Metro 2033 i Last Light - dobre zakończenie na poziomie stalker/stalker trudny. W 2033 zrobiłem na łatwiejszym, w Last Light na trudniejszy. I ile ja się wtedy nawru*wiałem i gry nawczytywałem. Szczególnie na Oktiabrskiej (Mordor nawet na normal), Linii frontu (robiłem osiągnięcie z niezabijaniem nikogo) i Ciemnej (jak wcześniej). Na samą myśl o tych trzech poziomach aż mi ciśnienie podskoczyło :)
Leo0502
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 20 Wrz 2012, 18:10
Ostatnio był: 24 Maj 2023, 12:49
Miejscowość: Pierdziszewice wylotem na Dupów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 140

Re: Bardzo trudna gra FPS? (albo inne)

Postprzez Universal w 21 Sie 2015, 05:25

Hitman: Codename 47 i Hitman: Silent Assassin, na najwyższych oczywiście. Późniejsze części są łatwiejsze, a te - zwłaszcza pierwsza - mogą stanowić wyzwanie. Głównie przez technologiczne ograniczenia pt. "wyczuwam zabójcę z kilometra" przez co trzeba momentami hardo kombinować :E

Painkiller może? Słyszałem, że potrafi wku*wić. Mnie te piekielne klimaty nie przekonywały, więc po pierwszym poziomie odpuściłem.

W sumie to zawsze gram na niskim/normalnym poziomie trudności, bo nie czerpię radości z użerania się z grą :caleb:
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.

Za ten post Universal otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive bator_fly.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Bardzo trudna gra FPS? (albo inne)

Postprzez Kudkudak w 21 Sie 2015, 08:51

O nom, hotline miami, chociaż w tą grę gra się dla muzyki :E
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Bardzo trudna gra FPS? (albo inne)

Postprzez Omnibus w 21 Sie 2015, 09:02

Hotline miami

Bardzo trudna gra FPS

BARDZO TRUDNA GRA FPS

B.A.R.D.Z.O T.R.U.D.N.A G.R.A F.P.S.

:caleb:
A, że Hotline miami jest zaje*iste i trzeba ograć, to co innego :caleb:
Apropos tematu, to spróbuj Spec ops: the Line na poziomie fubar odpalić.
Nawet bez tego jest to gra, w która trzeba zagrać...
Awatar użytkownika
Omnibus
Łowca

Posty: 536
Dołączenie: 20 Lut 2013, 09:07
Ostatnio był: 01 Mar 2021, 15:28
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 153

Re: Bardzo trudna gra FPS? (albo inne)

Postprzez Universal w 21 Sie 2015, 09:23

Decimus76 napisał(a):Aha, i nie musi to być tylko i wyłącznie FPS, ale po prostu bardzo lubię ten rodzaj.

nie musi to być tylko i wyłącznie FPS


Ty kurde poprawiaczu :caleb:

Co mi jeszcze przyszło do głowy - Resident Evil może. Nie jest to co prawda fps, a tps, ale bezproblemowo idzie się przestawić. I nikt Quake'a nie wspomniał, czy nikt nie uznał go za trudnego? :E
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.

Za ten post Universal otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Omnibus.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Bardzo trudna gra FPS? (albo inne)

Postprzez Herezja w 21 Sie 2015, 09:33

Ja zaproponuje The Bureau: XCOM Declassified

Awatar użytkownika
Herezja
Łowca

Posty: 490
Dołączenie: 19 Sty 2014, 15:58
Ostatnio był: 17 Paź 2021, 13:05
Kozaki: 71

Re: Bardzo trudna gra FPS? (albo inne)

Postprzez kaczor_1991 w 21 Sie 2015, 10:05

Bureau? Ok, nie jest to gra najłatwiejsza, ale... jest niesamowicie nudna. Na początku chłoniesz klimat, który jest niesamowity. Ale kiedy tylko się do niego przyzwyczaisz, to w tej grze nie ma absolutnie niczego co by sprawiało, że chce się ją dokończyć...

Walka - zrobiona na modłę Mass Effect (raczej tego pierwszego, więc dynamiki właściwie brak). fabuła... ziemię dojeżdżają kosmici - nic ponadto. "jakiśtam" rozwój postaci (dosłownie 'jakiśtam"), wysyłanie podkomendnych na misje a'la AC:Brotherhood... Bardzo szybko gra zaczyna się dłuuuużyć... Naprawdę nie warto... No dobra, może na jakąś godzinę dla specyficznego klimatu. Ale nie każdemu on podpasuje...

Co innego wymieniony przez kogoś Spec Ops: The line. Nie zyskała uznanie na jakie zasługiwała a szkoda. Gameplayowo strzelanka jak wszystkie inne (fajny bajer, że "czuć" ciężar broni, nie da się tak rzucać celownikiem po całym ekranie jak w CoDach), porządny kawał rzemiosła. Trudnego rzemiosła, gra nawet na normalnym poziomie trudności potrafi dać w skórę. Ale to co jest w niej świetne to fabuła - zdecydowanie najlepsza fabuła w FPSach w historii. I wbrew pozorom to nie zwroty akcji o tym decydują - ta gra po prostu w kilku momentach miażdży psychicznie. Najlepszym tego dowodem jest jeden z... ekranów ładowania!

Gra ma kilka różnych zakończeń, w zależności od tego jakie decyzje podejmujemy (głównie pod koniec gry). Wczytywałem kilka razy i podejmowałem różne decyzje, żeby zobaczyć jak najwięcej z nich. Ekran wczytywania przed jednym z zakończeń ma napis "gdybyś był dobrym człowiekiem to nie zobaczyłbyś tego ekranu" o.O Polecam z czystym sercem
Ruch przeciwników pisania maczkiem na forach. Jak chcecie coś ukryć używać spoilerów!!!
Awatar użytkownika
kaczor_1991
Tropiciel

Posty: 312
Dołączenie: 02 Lis 2010, 12:00
Ostatnio był: 22 Lut 2020, 08:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 46

Re: Bardzo trudna gra FPS? (albo inne)

Postprzez Imienny w 21 Sie 2015, 10:09

Grałem w Painkillera - o ile pierwsze epizody z Black Edition nie były wymagające, to później można się było zdenerwować trudnością niektórych miejsc. Do tego jeśli chce się zdobyć wszystkie czarne karty, trzeba się postarać.

Tak więc podsumowując - Painkiller na najwyższym poziomie trudności powinien spełnić twoje wymagania. :P
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Bardzo trudna gra FPS? (albo inne)

Postprzez Szagart w 21 Sie 2015, 16:44

Brothers in Arms Road to Hill 30 i Earned in Blood. Na poziomie autentycznym ta gra jest nie do przejścia. Polecam.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość