Europa Universalis

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Europa Universalis

Postprzez The Witcher w 03 Sty 2015, 00:03

Nie wiem jakim cudem na forum są tematy o jakichś margonemach i innych tibiach czy stalkerach, a nie ma o najlepszej serii gier jeśli chodzi o gry strategiczne*. Każdy kto spędził setki godzin przy dowolnej części (chociaż pewnie EU2 w większości) to przyzna, a kto nie, to się nie zna i nie ma prawa głosu. :caleb:

Ale zakładam ten temat, bo szukamy z Avalonem użyszkodników do gry w Europę Universalis IV. Chociaż jakby znalazło się dużo chętnych to pewnie nie byłoby problemu ze zorganizowaniem czegoś na starszej części. Pomysł powstał dosłownie kilka minut temu na SB, także nie wiemy kiedy pierwsza taka sesja noł lajfienia przy EU miałaby się odbyć, zobaczymy ilu będzie chętnych. Jeśli ktoś chciałby pograć niech pisze w tym temacie, najlepiej przy okazji informując kiedy miałby czas na grę.


*Chyba że jestem ślepy i nie widzę.
The Witcher
Legenda

Posty: 1175
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 05 Lis 2023, 13:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 325

Reklamy Google

Re: Europa Universalis

Postprzez DarthAvalon w 03 Sty 2015, 00:09

hue hue odbyć :caleb:
Uzupełniając wypowiedź Witchera, proponuję zablokowanie potęg światowych, żeby nie było tak, że jeden gość bierze jakieś Ming i rozpie*dala wsio. Im mniejsze państwo, tym więcej zabawy, w każdym razie przeważnie tak jest, chyba że ktoś jest lamą i nie umie grać. :caleb: Co do terminów, to ja się dostosuję do ogółu.
Awatar użytkownika
DarthAvalon
Stalker

Posty: 95
Dołączenie: 09 Lut 2013, 22:56
Ostatnio był: 08 Gru 2020, 02:53
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 36

Re: Europa Universalis

Postprzez WheeljackSPW w 03 Sty 2015, 01:32

Nawet bym sobie odmówił snu, żeby zagrać, ale jestem piz*a :TM: bo nie kupiłem EU4 na wyprzedaży kiedy była za grosze, teraz nie widzi mi się kupować za przeszło 100zł. :caleb:
Tak, więc do zoba na wiosnę jak będą promocje na muve.
Awatar użytkownika
WheeljackSPW
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Europa Universalis

Postprzez matekfpol w 03 Sty 2015, 02:28

Wheeljack napisał(a):Nawet bym sobie odmówił snu, żeby zagrać, ale jestem piz*a :TM: bo nie kupiłem EU4 na wyprzedaży kiedy była za grosze, teraz nie widzi mi się kupować za przeszło 100zł. :caleb:
Tak, więc do zoba na wiosnę jak będą promocje na muve.


Top kek. http://www.gamecodes.pl/category/2272/e ... steam-key/ a znajdzie się pewnie i tańsze, złapałem pierwsze z brzegu.

Gdyby nie to że już jestem uwikłany w sesję w EU4 i zostało nam 120 lat do końca to pewnie bym z wami pograł. Najwyżej wbiję się w środku. Polecam też ( tak na przyszłość ) żeby wyłączyć historycznie fartowne państwa. Bo Rosja, Francja i Austria wku*wiają.
Awatar użytkownika
matekfpol
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 16 Lis 2010, 23:26
Ostatnio był: 30 Gru 2022, 15:29
Miejscowość: gej
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 39

Re: Europa Universalis

Postprzez DarthAvalon w 12 Sty 2015, 01:42

Oj, coś słabo z tymi chętnymi. Widzisz Witcher, nikt nie lubi inteligentnych gier jak EU, wszyscy grają w jakieś stalkery czy inne lost alphy :caleb:

Za ten post DarthAvalon otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive The Witcher.
Awatar użytkownika
DarthAvalon
Stalker

Posty: 95
Dołączenie: 09 Lut 2013, 22:56
Ostatnio był: 08 Gru 2020, 02:53
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 36

Re: Europa Universalis

Postprzez Bras w 23 Sty 2015, 23:35

Ja byłbym chętny do gry :)
Bras
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 22 Sty 2015, 18:41
Ostatnio był: 21 Lut 2015, 22:15
Frakcja: Bandyci
Kozaki: 0


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość