Max payne mobile alcatel one touch pixi 7

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Max payne mobile alcatel one touch pixi 7

Postprzez MajorDiegtiarov w 29 Gru 2014, 03:59

Nie dawno stalem się posiadaczem tabletu alcatel one touch pixi 7 chciałem zainstalować jakieś go żeby miec co robic w np tramwaju szkole itp pomyślałem o max payne mobile co prawda wersje PC przeszedłem juz więcej niż mogę zliczyć ale bardzo lubię tą grę i nie wiem czy wydawac te 10 zł bo nie wiem czy pójdzie niby w obsługiwanych nie ma ale na necie ludze piszą że grali na różnych modelach a na yt gościu grał na telefonie od alcatel a ktoś was grał w wersje mobile na moim modelu albo podobnym?
Awatar użytkownika
MajorDiegtiarov
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 09 Wrz 2013, 21:50
Ostatnio był: 15 Sie 2023, 13:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Reklamy Google

Re: Max payne mobile alcatel one touch pixi 7

Postprzez Kpuc w 29 Gru 2014, 10:29

Jeżeli w sklepie google play masz aktywny przycisk kup to znaczy że ktoś sprawdził że aplikacja działa. Patrząc na parametry powinna działać bez problemu.

Zresztą kupioną aplikację można zwrócić do godziny czy ostatnio zmienili na 2h, czyli od chwili uruchomienia masz spokojnie czasu by sprawdzić zakup i ewentualnie odzyskać zł.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: Max payne mobile alcatel one touch pixi 7

Postprzez Kudkudak w 29 Gru 2014, 10:45

Kpuc napisał(a):Jeżeli w sklepie google play masz aktywny przycisk kup to znaczy że ktoś sprawdził że aplikacja działa.


Hahaha, powiem tak: rożnie to bywa :E Miałem nawet przypadek, jak gra, której nie było na google play śmigała jak poje*ana, natomiast "polecana" gierka, która miała działać na moim telefonie "bezproblemowo" crashowała się 2-3 razy zanim się uruchomiła, a do tego lubiła sobie zwolnić już w trakcie działania.
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Max payne mobile alcatel one touch pixi 7

Postprzez Kpuc w 29 Gru 2014, 13:12

Wiem np. aplikacja iFruit bardzo długo nie była dostępna na mój telefon a zainstalowana na lewo (darmowa) działała bez problemu.
Dlatego dobre jest to że można zwrócić kupioną aplikację gdyby nie było halo.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości