BakoDówka by Niedźwiedź

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

BakoDówka by Niedźwiedź

Postprzez Czipi w 08 Gru 2014, 13:36

Wheeljack zapewnił mnie, że nie dostanę bana, temat nie zostanie usunięty itd... Więc odważyłem się to wstawić. :E

Jakiś czas temu, specjalnie na urodziny kumpla, zmajstrowałem własną wersję, dość popularnego w internecie, "NarkoChińczyka". :caleb: Opowieść o człowieku, który dotarł na sam koniec jest bardziej legendarna niż sam Spełniacz Życzeń.

Pomyślałem, że kto wie co wy tam macie za uszami i może wam się spodoba, zwłaszcza Wolności... Kilka informacji na temat gry:
- Liczba graczy jest nieograniczona,
- Każdy gracz potrzebuje 1 pionka do gry,
- Do gry potrzebna jest jedna sześcienna kostka,
- Kolejka gracza odbywa się w prosty sposób - rzuca on kością, następnie przesuwa swój pionek o ilość pól odpowiadającą wartości wyrzuconej na kości,
- Tekst z pola rozpatruje się za każdym razem, gdy pionek gracza się na nim zatrzyma (dotyczy to także cofania się wszystkich lub kilku graczy),
- Wyjątek od zasady rozpatrywania pól stanowi pole oznaczone kolorem czerwonym.

Plansza do gry w formacie A3

PS: Chciałem zrobić też wersję dla stalkera, z motywem picia kolejek, aczkolwiek nie mogę znaleźć odpowiedniego obrazka w wystarczająco dużej rozdzielczości, więc jeśli ktoś ma jakąś propozycję to zachęcam do przedstawienia mi jej w PW lub poście pod tym wątkiem.

Zrzekam się jakiejkolwiek odpowiedzialności prawnej w kwestii naruszenia oraz utraty życia wskutek użytku. Każdy korzysta z gry na własną odpowiedzialność. :TM:
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 352
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Ostatnio był: 15 Kwi 2024, 19:36
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51

Reklamy Google

Re: BakoDówka by Niedźwiedź

Postprzez Wiewi0r w 08 Gru 2014, 14:17

Wut. o.O

*Nie znam się ale się wypowiem*
Sam jestem wstrzemięźliwy jeśli chodzi o przyjmowanie czegokolwiek inną drogą, niż stosunkowo bezpieczna droga pokarmowa, a za paleniem czegokolwiek zwyczajnie nie przepadam, ale mam kilka uwag "merytorycznych":

Pole 2 - ja bym określił np. gracz po lewej/prawej. Jeszcze nie powinno być problemów. ;)
Pola 46, 28, 26. LOOOOL.
Pole 26:

Wode pijo... jak zwierzęta! :caleb:

Pole 40 - nie znam tej gry. ;)
Pole 45 - a nie, jednak nie. Jasne - victory or death.

BTW - rozkaz oznacza buszka, czy jointa? :P Przejście gry w kilka osób w drugim przypadku wymagałoby sporego "wysiłku" (finansowego też. ) :caleb:

Jeżeli masz pola do wódki, ale bez grafiki, też wrzuć. BTW, o ile AlkoChińczyk istniał w moim światopoglądzie, to NarkoChńczyk to coś nowego. :P
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: BakoDówka by Niedźwiedź

Postprzez Czipi w 08 Gru 2014, 14:25

Bo kolega jest weteranem, jeśli idzie o takie sprawy, a gra była w pierwszej kolejności przygotowana dla niego. :E

Pole 2: Najbliżej na planszy.

Pole 40: Fakt, zapomniałem o tym. To też gra naszego wymysłu. Należałoby to czymś zastąpić.

Rozkaz to ROZKAZ! Chodzi o to, że czy gracze tego chcą, czy nie muszą zrobić sobie przerwę. To dla ich dobra, troszczę się o nich. :caleb:

EDIT: Pola do alkowersji trzymam jeszcze na warsztacie. Póki co nie udostępniam.
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 352
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Ostatnio był: 15 Kwi 2024, 19:36
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość