Hard Truck Apocalypse-gra w klimatach Mad Maxa

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Hard Truck Apocalypse-gra w klimatach Mad Maxa

Postprzez Nieznajomy X w 25 Wrz 2014, 20:52

Siema! Graliście kiedyś w Hard Truck Apocalypse. Jest to gra w klimatach Mad Maxa, osadzona w uniwersum postapokaliptycznym. Piszę ten temat, bo ta gra wciągneła mnie nie mniej niż Stalker, i okropnie się nią jaram :D i polecam. Kto grał niech się wypowie, oceni i wypisze swoje spostrzeżenia. Pozdro.
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Reklamy Google

Re: Odp: Hard Truck Apocalypse-gra w klimatach Mad Maxa

Postprzez Poldzer w 26 Wrz 2014, 07:26

Ja grałem. Szału nie ma wstydu też. Fabuła taka sb. Można pograć. Tylko się nudzi szybko bo pełno akcji w stylu idź zapytaj kogoś o coś, tamten mówi nie wiem idź do tamtego. I tak to idzie.
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Hard Truck Apocalypse-gra w klimatach Mad Maxa

Postprzez Nieznajomy X w 26 Wrz 2014, 08:23

No fakt, niektóre misje czasem wkurzają, ale klimat i walki gniotą dupę. Najfajniejsze jest jak dołączamy w pewnym momencie fabuły do jednej z frakcji żeby rozpierniczyć drugą :D Szkoda tylko że trochę zabugowana, ale kto przeszedł Lost Alphe przeżyje :E
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości