S.T.A.L.K.E.R. PBF

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: S.T.A.L.K.E.R. PBF

Postprzez User 100 w 21 Wrz 2014, 23:38

Jasne, że się zgadzam z tym, że ktoś ma prywatne życie. Ale ludzie - graczy jest góra 2 na tym forum, a GMów trzech siedzących na forum od rana do nocy (żeby ich jeszcze faktycznie nie było), a mimo to na odpowiedzi czeka się wiele godzin, bo GMi się wydurniają na SB.

A z tym odbieraniem mi Kozaków za wyrażenie własnej opinii przegięliście. Na waszym marnym forum moja noga więcej nie postanie. Chamski stosunek do gracza i tyle. Ktoś w poprzednim temacie (wywalonym do kosza) nazwał was "gburami" (tylko cytuje, więc nie warnować). Udowodnijcie mi, że nie miał racji, bo na razie jego opinia niestety zyskuje w moich oczach.
User 100
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 17 Sie 2014, 01:14
Ostatnio był: 01 Paź 2014, 11:04
Miejscowość: Skadowsk
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -7

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R. PBF

Postprzez Kenzelek w 22 Wrz 2014, 13:23

Gdybym był gburem, to dostałbyś bana na forum drogi kolego. :E

Ty chyba sądzisz, że MG piszą na zmianę w danej sesji? No to się mylisz, bo jeden MG to jedna sesja, mr. Znam się na PBFach, bo pięć lat temu grałem w Gothic PBF. :D

Nie każdy ma talent matematyczny, ale nie możliwość policzenia liczby graczy to zdecydowanie przesada :( Graczy jest sześciu, odejmując dwóch których czekają małe poprawki w kartach postaci i jednego który jest chory. Do tego należnym jest odjąć graczy którzy są na urlopach (nie grają w PBFa). Tych jest kilku.

A powód odbierania kozaków jest chyba napisany, prawda kolego? Ale cóż, nie każdy potrafi kliknąć w ikonę, więc zacytuję:
- Czytanie ze zrozumieniem się kłania. -.-
- chyba nie trzeba nawet tego komentować, koleś gra na pbfie od wczoraj i twierdzi że czekanie ~20 minut na odpis to wieczność

MGy odpisują kiedy chcą, mogą i nie są zajęci. Ja np: siedzę na SB i piszę teksty w Wordzie. Niektórzy ludzie potrafią od dziwo robić dwie rzeczy, mniej więcej, na raz. Zresztą, piszę poza forum kiedy odpisy są zrobione. :p

Co do chamskiego stosunku do graczy. Z tego co mi wiadomo kilka razy napisałeś wiadomości na SB, a były one głównie związane z kwestiami fabularnymi, chociaż będąc dokładniejszym - z odpisami. Nie zbyt widzę tutaj jakiejkolwiek (nawet) możliwości obrażania cię.

Chaos do usług. W każdym razie zamiaru odpisywać na ewentualną odpowiedz najmniejszego nie mam, najwyżej pojawi się mały edit w tym poście, bo dalszą dyskusję uważam za bezsensowną. Po prostu niektórzy uważają się za nie wiadomo jakiego hrabię. ;)
Ostatnio edytowany przez Kenzelek, 22 Wrz 2014, 15:10, edytowano w sumie 1 raz

Za ten post Kenzelek otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive maciex333,
Negative User 100.
Kenzelek
Stalker

Posty: 103
Dołączenie: 24 Mar 2012, 19:48
Ostatnio był: 31 Mar 2020, 14:49
Miejscowość: Limańsk
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 20

Re: S.T.A.L.K.E.R. PBF

Postprzez Pangia w 22 Wrz 2014, 14:12

Kenzelek napisał(a):nie możliwość policzenia ilości graczy to zdecydowanie przesada

Ale ilość z definicji jest niepoliczalna. Jeśli coś jest policzalne, to jest to liczba.
:

Image
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Szagart, Kenzelek, maciex333.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: S.T.A.L.K.E.R. PBF

Postprzez Kenzelek w 10 Lut 2015, 21:00

Po dwumiesięcznym gniciu w otchłaniach internetów PBF został reaktywowany ósmego lutego. Nastąpiło kilka zmian, ale większość znajdziecie w pierwszym poście. Jakkolwiek krótka by nie była ta informacja, którą wam przekazałem, jest ona dosyć treściwa. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zerknięcia na forum.
Kenzelek
Stalker

Posty: 103
Dołączenie: 24 Mar 2012, 19:48
Ostatnio był: 31 Mar 2020, 14:49
Miejscowość: Limańsk
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 20

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości