Freespace

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Freespace

Postprzez Mito w 21 Sie 2014, 16:14

Witam.
Interesuje mnie, może ktoś z forumowiczów zna tę dość starą grę?
Mi całkiem przypadła do gustu, grafika jest całkiem tego jak na jej lata (1999) :). Lubię się tak oderwać od ziemi i polatać w przestrzeni. Narzekam jedynie na paskudne spolszczenie. Dialogi mówione równają się jakością z syntezatorami mowy...
W drugą część Freespace grałem tylko na oryginalnej, angielskiej wersji językowej. Jest znośna :).
No, a co Wy z niej pamiętacie/o niej sądzicie?
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Reklamy Google

Re: Freespace

Postprzez Koma w 25 Sie 2014, 13:31

Gram, i to zaciekle, mocno i równo, w obydwie, ale najczesciej w FS2. masz tutaj garstke moich screenshotów z MediaVPS 2014 pod FS2Open 3.7.1.

Image

Image

Image

Image

Wariacko grywalne cholerstwo, co jeszcze podbija MediaVPS. Polecanie na poziomie tak radykalnym jak Hammer of Light.

"11/10 it was okay" - IGN
Awatar użytkownika
Koma
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 02 Sie 2014, 19:46
Ostatnio był: 23 Sty 2024, 18:43
Miejscowość: München
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 27

Re: Freespace

Postprzez Mito w 25 Sie 2014, 18:47

Nooo... Chciałem znaleźć forumowych koneserów tej gry i im to polecić, ale ludzi pamiętających/kojarzących tę grę za bardzo tu nie ma.

Od kiedy powstał FSO i Fsport nie ma podziału Freespace1/Freespace2... Fsport to właściwie kampanie z FS1 korzystające z paczki Medivps i działa na silniku FSO. Jest też kampania Silent Threat: Reborn, czyli właściwie naprawiony kiczowaty dodatek do FS1 :).

Widzę, że podesłałeś tylko foty z głównej kampanii FS2. W najdalszych czeluściach Internetów czekają jeszcze inne rzeczy:
Image
Image
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości