Payday

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Payday

Postprzez Szagart w 01 Lip 2014, 09:49

Zauważyłem,że na forum nie ma tematu o tej grze,oprócz kilku wzmianek w innych tematach dlatego postanowiłem założyć. Payday 1/2 jest to FPS polegający na dokonywaniu skoków na banki/jubilerów/transporty lub przewożenie kokainy lub włamania do FBI albo zabicie szefów karteli narkotykowych,wcielić się możemy w 4 bohaterów -Dallasa,Hoxtona,Wolfa i Chains'a. Każda postać to osobne umiejętności kolejno- medyk-duch-technik-twardziel skill'e postaci możemy łączyć w różne sposoby robiąc np. hybrydę postaci medyk-twardziel itp. Gra dostała wysokie oceny na forach i wśród graczy. Polecam,gdyż sam gram a gra jest wciągająca a nacisk jest położony na współpracę z innymi członkami gry,więc najlepiej grać z kumplami.

Jeżeli ktoś miałby ochotę zagrać może napisać do mnie na priv,podam swój steam. Przy okazji w teamcie możemy łączyć się i razem grać bądź wyszukać osoby z danym skill'em

Ja obecnie poszukuję osoby która miałaby C4 z możliwością otwierania sejfów/ciężarówek,chętni proszę się zgłosić ;)


Dziękuję.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Reklamy Google

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość