Carmageddon

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Carmageddon: Reincarnation

Postprzez STALKIER998 w 10 Cze 2014, 20:49

Na tą chwilę gra jest w wersji alpha, ale mimo to ma swój klimat. Dalej te same, kontrowersyjne wyścigi z takimi samymi autami z przed lat. Gra oficjalnie wyjdzie we wrześniu 2014 roku. Patrząc na gameplay'e rozgrywka jakoś specjalnie się nie zmieniła. Dalej naszym głównym celem jest wywołanie jak największego rozpie*dolu. Minęło coś koło 15 lat od wydania poprzedniej serii, więc widać dość ładną grafikę, system zniszczeń pojazdów no i w miarę realistyczną fizykę. Jak na razie nie ma co pochopnie tej gry oceniać, bo to jest wczesna alpha, ale zapowiada się na starego, dobrego Carmageddon'a, tyle, że w nowej odsłonie.
Awatar użytkownika
STALKIER998
Tropiciel

Posty: 265
Dołączenie: 10 Kwi 2012, 18:08
Ostatnio był: 15 Paź 2020, 20:24
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 47

Reklamy Google

Re: Carmageddon

Postprzez KoweK w 16 Lip 2014, 20:38

Po jakimś miesiącu znowu odpaliłem najnowszego Carmageddona. Poprawiono DUŻO. W szczególności zoptymalizowali kod i da radę grać na moim laptopie choć nadal nie jest idealnie, a do tego gra jest strasznie brzydka na niskich ustawieniach. Dodano też chyba jedną albo dwie mapy oraz trochę samochodów.

Niestety wydaje mi się, że ta gra jest skierowana wyłącznie do starych fanów pierwszego Carmageddona. Gra ma dość trudny model jazdy - bardzo przypomina ten z pierwszej części.

W trakcie pisania posta pojawił się nowy - już czwarty - gameplay trailer. Trzymajcie. :E

"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Carmageddon

Postprzez Przemek77 w 17 Lip 2014, 13:14

To chyba dobrze, że jest fizyka starego "Carmageddona". Fakt, że trzeba było opanować ten model jazdy, ale przynajmniej czuło się, że sterujemy ciężkim, potężnym, stalowym samochodem - a nie jak w NFS "pudełkiem po płatkach"...
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: Carmageddon

Postprzez djcycu w 17 Lip 2014, 16:38

Fakt. Ale fajnie by było jakby zrobili lepszą fizykę :P Bardziej realistyczną. Jeśli jednak trasy będą normalne takie jak w jedynce to nie będzie problemu ale jak zrobią takie jak w Splat Pack to może być słabiutko. Splat Pack obierał już radość z grania bo przyłożenie w przeciwnika było już zbyt irytujące podczas jazdy po wodzie i górzystym terenie.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Carmageddon

Postprzez Pangia w 11 Mar 2015, 21:47

Przez najbliższe 45 godzin można dostać na Steamie Carmageddona za 12,5 ojro, także jak ktoś chce zrobić swojej dziewczynie/mamie spóźniony prezent na Dzień Kobiet, to ma ku temu idealną okazję.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Carmageddon

Postprzez KoweK w 12 Mar 2015, 04:05

Warto. Gra jest bardzo dobra i to must have dla wyjadaczy pierwszej części. Kampanię zaliczyłem prawię na 100% i ciągle mi mało rozjeżdżania ludzi i rozwalania wrogich aut po ponad 30 godzinach. :E Wydajność kuleję, ale z patcha na patch jest coraz lepiej.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Carmageddon

Postprzez MarcinM1992 w 30 Mar 2015, 22:35

Dobrze pamiętam dwie pierwsze części łupaliśmy w nie u kumpla, który pierwszy miał komputer z nas wszystkich, a było to jeszcze pod koniec lat 90 w podstawówce setki wspomnień ;)
MarcinM1992
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 30 Mar 2015, 20:28
Ostatnio był: 30 Mar 2015, 22:43
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Noiseless Pistol (PB1s)
Kozaki: 0

Re: Carmageddon

Postprzez KoweK w 02 Kwi 2015, 14:17

23 kwietnia wychodzi pełna wersja Reinkarnacji.

"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości