Carmageddon

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Carmageddon

Postprzez Soviet w 28 Lut 2014, 18:22

Penis wie, chyba nie. Tak jest napisłe:

Kickstarter Backers will be able to get behind the wheel two weeks before the Steam Early Access release.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Reklamy Google

Re: Carmageddon

Postprzez KoweK w 13 Mar 2014, 18:59

Dla tych co nie chcą bulić ponad stówy za dostęp do alphy.

http://www.carmageddon.com/paypal-pledges

- - -

Ktoś narzekał na wymagania Watch_Dogs? Panowie od Carma bardziej doje*ali 8 gb ramu i 2gb pamięci na karcie graficznej. :E

Q: Can my PC run Carmageddon: Reincarnation?
A: Our minimum spec is currently:
OS Version: Win 7 64-bit
Processor: Intel i3-3240 (3.4GHz) or equivalent
Memory: 8Gb
Graphics: 2Gb DirectX 11 (AMD HD 7800 series or equivalent)
Network: N/A
DirectX version: DX10
Disk Space: 4Gb
Sound Card: DirectX compatible.


Gameplay. Co oni robili przez te 2 lata? Jedna mapa niedokończona w alphie? Serio?

"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Carmageddon

Postprzez Darth ReX w 13 Mar 2014, 19:03

Jeszcze, żeby to się chociaż zwróciło w jakości grafiki, a jest jak zwykle :E
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: Carmageddon

Postprzez Pangia w 13 Mar 2014, 19:54

Aaa, „currently”, to może sprawdzali, na jakim kompie im ta alpha odpali :P Bo jeśli gra wyjdzie z takimi wymaganiami, to pozostaje tylko jeden słuszny komentarz:

Image
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Carmageddon

Postprzez KoweK w 29 Mar 2014, 22:02

No cóż, na moim laptopie gra jest niegrywalna, mam dosłownie parę klatek na sekundę (na oko z jakieś 3-4). Radzę wstrzymać się z kupnem na chwilę obecną i poczekać. Sami twórcy przyznają, że w żaden sposób nie optymalizowali gry, ale nie sądziłem, że jest aż tak tragicznie... Na plus za to można zaliczyć świętna fizykę i model zniszczeń.

Naprawdę nie wiem co oni robili przez te 2 lata... gra miała już wyjść rok temu, ale zmienili silnik i w sumie to gówno jest zrobione - 4 lokacje i parę samochodów, które są ukończone średnio w 50%.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Carmageddon

Postprzez Pangia w 29 Mar 2014, 22:13

xKoweKx napisał(a):Sami twórcy przyznają, że w żaden sposób nie optymalizowali gry, ale nie sądziłem, że jest aż tak tragicznie...

No bez przesady, wydębili forsę i nic nie zrobili? Myślałem, że takie rzeczy to tylko w Polsce.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Carmageddon

Postprzez KoweK w 30 Mar 2014, 15:02

Wiesz, to jest dopiero wersja 0.12 (a ja myślałem, że Survarium jest niedorobione :E ). Twórcy obiecują, że będą częste update'y. Słynna mapka z "hopą", gdzie lądujemy na stadzie krów nawet mi się nie chce załadować. :E
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Carmageddon

Postprzez djcycu w 30 Mar 2014, 15:44

Są jeszcze warezy... Ludzie, bez paniki :suchar:

Tak czy siak pewnie kupię jeśli będzie reprezentowało poziom jedynki. Dwójka i trójka jakoś mi się już tak nie podobały. Splat Pack do jedynki też spierdzielony po całości bo gra ograniczała się do offroadu i nie było jak wypierdzielić przy 300 km/h w przeciwnika (esencja nastąpiła po odbiciu się i skoszeniu przynajmniej 30 niewinniuśkich przechodniów hy hy hy \../) No i myślę że jakiś widok ze środka będzie i przynajmniej wycieraczki co by efekt rozmazanej po szybie paciary było widać naprawdę obiecująco. Swoją drogą... Czemu nie pokusili się o zakup silnika z Drivera San Francisco? Myślę że było by ciekawie po przeróbce silnika na krwawe efekty no i graficznie źle by nie było.
Ostatnio edytowany przez Soviet, 30 Mar 2014, 16:08, edytowano w sumie 1 raz
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Carmageddon

Postprzez KoweK w 04 Kwi 2014, 17:12

"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Carmageddon

Postprzez djcycu w 11 Kwi 2014, 16:18

Jak wyjdzie to takie jakie jest obecnie to mi pasuje. Ta gra nie potrzebuje jakiejś miodnej grafiki, ważne że jest po staremu. Byle tylko misji nie wklepali bo były one moim zdaniem frustrujące no chyba że by je poprawili tak by były one ciekawą rozrywką... Widoku ze środka póki co nie pokazują nigdzie a ciekaw jestem czy będzie. Efekt rozpizganych po asfalcie wnętrzności nawet robi wrażenie ale to nic dziwnego, innej produkcji przecież nie było dla porównania :P
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Carmageddon

Postprzez Pangia w 11 Kwi 2014, 16:49

Jeśli tylko będzie stabilne, to powinno się to udać. Troszkę co prawda ragdolle jakby niedorobione, ale należy chyba założyć, że z czasem ten element trochę ulepszą. Grafika też nie musi być super wyborna dla mnie, taka jak teraz jest wystarczy – oczy nie bolą, więc jest ok :)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Carmageddon

Postprzez djcycu w 11 Kwi 2014, 20:46

Ten ragdoll jest chyba jeszcze z dwójki patrząc jak się te postacie rozlatują i jak lecą. Myślę że poprawią to bankowo bo sama krew już robi większe wrażenie niż dwójkowa mgiełka i jedynkowy gif :P Strasznie mnie cieszy że pojazdy zostały z jedynki, dwójka już nie oferowała ciekawych sprzętów a trójka to już szkoda gadać. Myślę też że w końcu ten pancerny mercedes otrzyma normalne animowane gąsienice.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości