Chernobyl Terrorist Attack

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Chernobyl Terrorist Attack

Postprzez KoweK w 07 Maj 2011, 16:26

szm, tłukom, którzy to porównują do S.T.A.L.K.E.R.'a nie wytłumaczysz.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Reklamy Google

Re: Chernobyl Terrorist Attack

Postprzez Wave w 07 Maj 2011, 17:12

Po prostu tak mi się skojarzyło do tego, co u nas się dzieje z produkcją gier. Zauważyłem, że większość polskich kaszanowatych gier jakby próbowała pod jakąś podchodzić. Czy to pseudo rozmachem, czy pseudo widowiskowością. To już zależało od badziewia.
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Chernobyl Terrorist Attack

Postprzez szm w 07 Maj 2011, 17:21

Zauważyłem, że większość polskich kaszanowatych gier jakby próbowała pod jakąś podchodzić.


Równie dobrze można powiedzieć, że np. seria NfS też próbuje podchodzić pod Test Drive, albo vice versa. Każda strzelanka podchodzi pod inną strzelankę... A co ma do tego polskość? Tylko to, że polskie gry mają mniejszy budżet, mamy dostęp do starszych technologii, w dubbingu nie występuje Ed Harris etc. Dam sobie rękę uciąć, że gdybyś dał polskim twórcom budżet i technologię na miarę EA, to Ci zrobiliby grę kilka razy lepiej niż EA.
NA KOWNO!
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 29 Sty 2023, 18:48
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: Chernobyl Terrorist Attack

Postprzez Wave w 07 Maj 2011, 17:32

Już Techland choćby to pokazał, ale mam dziwne wrażenie, że City Interactive chociażby nie wykorzystuje się maksymalnie w niektórych grach. Pokazali potencjał w Snajperze. Czego nie zrobili tego wcześniej? Ta gra była wg. mnie na światowym poziomie. Mimo wszystko miałem już dość tego, co CI robiło po dłuższym czasie. Normalnie, jak twórcy NfS. Odgrzewali jednego kotleta kilkakrotnie, nawet bez przypraw. Mimo wszystko może zakończmy off-top?
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Chernobyl Terrorist Attack

Postprzez impulse_101 w 07 Maj 2011, 19:15

Zamiast się przejmował jakim gniotem jest ta gra lepiej ja wybebeszyć z modeli, tekstur i dźwięków :E przyda się do modów...
To niby śmiga na jakimś silniku Argon 4 czy coś takiego :| nie wiem jak się zabrać za modele z dziwnym rozszerzeniem ale textury są w zwykłych DDS z gotowymi bumpami. W dźwiękach wav/ogg jest parę ruskich smaczków typu "pomagijcie" i "aptećka" wiec myślę ze coś tam ciekawego się znajdzie :E Spakuje wszystko .7zip i podeślę link w dziale z modami.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Chernobyl Terrorist Attack

Postprzez KoweK w 07 Maj 2011, 20:17

A licencja gry pozwala na takie rzeczy?
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Chernobyl Terrorist Attack

Postprzez BJ Blazkowicz w 25 Maj 2011, 13:50

Przecież nie bierzesz kasy za mody. Gdyby brał za nie kasę to owszem, było by to nielegalne, a tak tylko doda autorów gry do creditsów i wsio.
Image
Voiton laulut soi ainiaan!
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 13 Sty 2023, 21:57
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: Chernobyl Terrorist Attack

Postprzez Dziarsky w 25 Maj 2011, 14:00

Poczytajcie licencje.
Nie dam sobie ręki uciąć ale udostępnianie jakich kolwiek zasobów stanowiących grę jako produkt jest równoznaczne z kradzieżą dóbr.
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: Chernobyl Terrorist Attack

Postprzez djcycu w 25 Maj 2011, 16:01

Taka gra powinna być rozdawana za darmochę... Przecież ludzie już mody do gier lepsze robią i to za friko a tu masz jakiś kurde nowy badziew z ładną okładeczką na pudełku by ktoś kupił... Sama fabuła z detonacją bomby to dla mnie już niezła porażka ale przymykając już na to oko stwierdzam iż ta gra będzie kolejnym Rajdem na Berlin...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kontroler.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Chernobyl Terrorist Attack

Postprzez ManiekCs w 26 Maj 2011, 13:25

No... to znalazłem gejmplej z dema :facepalm:
:


Może i oprawa wizualna nie jest tak tragiczna, ale animacje broni, jak i sam ich wygląd powodują u mnie odruch wymiotny :facepalm:
Image
Awatar użytkownika
ManiekCs
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 23 Lut 2008, 18:17
Ostatnio był: 27 Maj 2013, 01:41
Miejscowość: _DolinaPomarańczy_
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: -2

Re: Chernobyl Terrorist Attack

Postprzez djcycu w 26 Maj 2011, 15:37

Oprawa wizualna jak na tego typu produkcje wręcz wspaniała za to reszta kuleje na dwie nogi... Komentarze tych terrorystów nagrywane przez jednego kolesia w dodatku wcale się wiele nie różnią (może z 5 ich jest) i występują za często. Muzyka niech se będzie. Dobrze że nie wpakowali Eastclubbers... Broń, pistolety, animacje... Wykonanie niech już se będzie cienkie ale jak przeładowywał SIG'a (nie jestem pewien bo jakościowo słaby) to mi się wydawało że go tylko przeciera... Zero ruchu tych rąk przypomina mi ruchy z CS'a który przeładowywania miał o wiele lepiej wykonane (WSTYD!) Efekty eksplozji, ognia przy wystrzale i innych to porażka... Największym zbłazem i facepalmem jest ten ruski akcent przy angielskiej ścieżce dźwiękowej... Jakie to jest wkurzające... Mogli sobie agenta US ENG wymyślić i niech maści całą grę ładnym i normalnym językiem albo niech już całkiem po rusku gawariat! Co oni narobili z ładnie prezentującej się na zwiastunie taniej zony to nie wiem ale nic dobrego... AI skopane masakrycznie... Pogram jak to kupi któryś z moich znajomych i połażę po tej Prypeci aby się innych szczegółów przyczepić. O! byłbym zapomniał... Licznik geigera fajnie zaczął trzeszczeć i nagle stanął... Świetnie... Wyparował?
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Chernobyl Terrorist Attack

Postprzez Sylwesterx w 26 Maj 2011, 15:46

Sorry ale większego suchara gry o takiej tematyce nie widziałem. Mamy 2011, a oni produkują chłam jakiś ?! Totalna porażka !
Awatar użytkownika
Sylwesterx
Stalker

Posty: 55
Dołączenie: 24 Sty 2011, 15:37
Ostatnio był: 31 Sty 2022, 00:23
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości