Syphon Filter Seria

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Syphon Filter Seria

Postprzez Piterxd w 06 Lut 2011, 23:52

Tu piszemy wszystko o serii Syphon Filter wydanej zarówno na konsolę PSX jak i PS2 :D

Jedna z topowych gier za czasów "Szaraka" :wink: Jak dla mnie pierwsze 3 części są idealne - zwłaszcza "dwójka" :) Kontynuacje na PS2 nie miały już moim zdaniem tego klimatu

Mój gameplay z drugiej części:



Image

Za ten post Piterxd otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Cysiu.
Awatar użytkownika
Piterxd
Przewodnik

Posty: 947
Dołączenie: 20 Sty 2008, 18:15
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 22:05
Miejscowość: Braniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 182

Reklamy Google

Re: Syphon Filter Seria

Postprzez Cysiu w 03 Cze 2011, 22:14

O mój Boże, to jest to!!! Ta gra była i jest po prostu cudowna. Zawsze przypomina mi wczesne dzieciństwo, kiedy jak zahipnotyzowany patrzyłem, jak mój brat gra na szaraku... Syphon Filter to jak na tamte czasy szczytowa technologia, a na te czasy po prostu świetna rozrywka dla niewymagających. Chrzanić jakieś Modern Warfare'y, Black Ops'y, to jest prawdziwa strzelanka! Chwała Ci człowieku, że pozwoliłeś mi przypomnieć sobie te piękne czasy... Ta gra jest po prostu świetna. Dużo broni, świetna fabuła, dobra grafika (jak na tamte czasy oczywiście), no i oczywiście cholernie dużo przyjemności.
Awatar użytkownika
Cysiu
Stalker

Posty: 193
Dołączenie: 07 Maj 2009, 19:46
Ostatnio był: 20 Kwi 2023, 23:35
Miejscowość: Szczecin
Kozaki: 84

Re: Syphon Filter Seria

Postprzez dro06 w 30 Cze 2019, 02:30

O tak! dokładnie pierwsza część to była pierwsza strzelanka w jaką grałem miałem demo na płytce dołączonej do szaraka była tam cała 1 misja do przejścia i można było razić paralizatorem aż do spalenia ciągle respiących się gostków to był dla mnie to był taki osobisty przedsmak tego co później wniosła do branży gra gta3
co do dwójki to miałem piracką dubbingowaną przez ruskich szkoda tylko że na przestrzeni tych wszystkich lat gdzieś ją zgubiłem ;( https://www.youtube.com/watch?v=nqW7M_xvJIw&t=41s

jak ktoś ma tę wersję to prośba o linka na mail [email protected]
mogę się odwdzięczyć mam sporo ruskich tłumaczeń

Pozdrawiam.
dro06
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 30 Cze 2019, 02:10
Ostatnio był: 16 Lip 2019, 06:52
Kozaki: 0

Re: Syphon Filter Seria

Postprzez Monet24 w 16 Paź 2019, 13:22

Jak dla mnie jedna z lepszych gier :>
Monet24
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 16 Paź 2019, 13:07
Ostatnio był: 16 Paź 2019, 13:43
Kozaki: 0


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości