Assassin's Creed

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Assassin's Creed

Postprzez FabioAfro w 18 Sty 2018, 11:22

Nowy assassin miał naprawdę świetną historię, dobrze napisane postacie, mnóstwo aktywności pobocznych, wielki ogromny świat. Przeszedłem całość w około miesiąc, dawkując sobie po trochę gierkę. Niesamowicie do samego końca irytowało mnie to, że nie było przycisku "sprint", a jedynie był wymuszany samodzielnie poza terenami "zabudowanymi". Nie podobało mi się tez to, że większość misji była bardzo podobna tylko opisana inną historią.
Im człowiek star­szy tym więcej w nim doświad­cze­nia, więc jak to się dzieje, że cały czas wpa­da w te pry­mityw­ne pułap­ki zas­ta­wiane przez życie, na­zywa­ne uczuciami Księgowa Kalisz?
FabioAfro
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 18 Sty 2018, 11:10
Ostatnio był: 19 Sty 2018, 09:48
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Martha
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Assassin's Creed

Postprzez Artcher w 31 Sty 2018, 18:12

Assassin's Creed. To bardzo ciekawa seria, jednakowoż, dopadło ją to, co dopadło serię Call Off Duty, czyli wciskanie na siłę nowych części, aż do znudzenia. Niewiele jest rzeczy, które mogłyby zniszczyć jakąś serię, jak to. Jedynka była czymś nowym, dwójka była rewelacyjna, ale kolejne dwie części już były klonami dwójki. Późniejsze części, są dobrymi grami, ale ogólna koncepcja rozrywki, jest taka sama. Szczerze mówiąc, mam dość tej serii, bo zwyczajnie mi się znudziła. Mimo wszystko, zamierzam dać szansę najnowszej odsłonie, ale nie teraz.
Artcher
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 07 Lip 2016, 19:15
Ostatnio był: 02 Lut 2018, 19:17
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 0

Re: Assassin's Creed

Postprzez agata w 02 Kwi 2018, 23:13

To fakt, misje niemal ciągle te same - idź, zabij, idź, zabij, przynieś... bla bla bla... Chociaż trzeba oddać, że fabuła bywa zaskakująca, co dużo dodaje całości. Początki były o tyle denerwujące, że sterowanie zostało zmienione i chwilę mi zajęło żeby się przyzwyczaić jak biegać po ścianach zamiast kręcić przed nimi piruety i napierdaczać w nie mieczem...
Nie wiem jak na pc, ale na konsoli nie widzę żadnych niedociągnięć od strony technicznej, więc żadne pierdoły nie odwracają uwagi.
Assassynek dobry. :)
Buzi buzi dla wszystkich za darmo!! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!! :* :*

Image
Awatar użytkownika
agata
Tropiciel

Posty: 222
Dołączenie: 25 Paź 2013, 13:53
Ostatnio była: 24 Lut 2020, 11:56
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości