sZone Online (stalker online)

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

sZone Online (stalker online)

Postprzez Keinoom w 18 Cze 2010, 19:51

Wybaczcie jeżeli to już gdzieś było ale nurtuje mnie TO:

http://vip-mixer.com/news/stalker_onlin ... -06-01-198

Co to jest ?
Nie radzę sobie aż tak z cyrylicą. Może ktoś z ichnich na nasz przełożyć ?
Jeżeli to jednak jakiś mod to ewentualnie proszę o przerzucenie do działu z modami.
Ze względu na braki językowe nie wiedziałem gdzie to wrzucić :)

Awatar użytkownika
Keinoom
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 22 Kwi 2010, 13:46
Ostatnio był: 12 Sie 2021, 13:43
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: Stalker Online

Postprzez lukass w 18 Cze 2010, 20:16

to jest projekt jakiegoś niezależnego studia na zupełnie innym silniku.
forum projektu: http://forum.stalker-online.su/index.php
FAQ projektu:
Kod: Zaznacz wszystko
Bo nie jest jasne, w niektórych kwestiach - tworzenie specjalnych zamkniętych temat, które będą stopniowo dokładać starań odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Szanowni Panstwo! Zwraca się uwagę na fakt, że jeśli problem, ogłaszane, biegnę na inny temat - autor tego pytania będą karane banhammerom na głowie. I ostrzegł. Ponadto, biorąc pod uwagę fakty - nie do negocjacji, o ile nie zaznaczono inaczej. Dziękuję.

Pytanie 1:
Cytat:
Od MR (Macro Rossi) również sprawia, że linia Stalker na ten silnik?

MR do stalker line na ten silnik. Ten silnik studio Kibertaym Systems.
W chwili obecnej projekt Stalker online sprawia, że studio Kibertaym Systems, i działa jako zleceniodawca MR studio. Tj. wykonuje zadania za opłatą.
jest potrzebna osobna strona dla każdej gry. Każda gra każdy deweloper ma różne miejsca. I nie jest to partycja na stronie firmowej i adres witryny gry. W tym przypadku w grę Stalker online.
Strona nie jest przeznaczona do PR-rodzaj lub studio. Ta strona została stworzona tylko do gry online Stalker.

Pytanie 2:
Cytat:
Jakie technologie \ silników stosowanych w projekcie?

Projekt wykorzystuje silnik 3D oficjalnie licencjonowanych BigWorld
Informacje na temat zakupu licencji na silnik BigWorld:
http://www.bigworldtech.com/news/press_080826.php

Wykorzystania technologii akceleracji grafiki Umbra
Niedrożność Hardware Acceleration Technology Mapping
http://www.umbrasoftware.com/

Również wykorzystywane licencjonowanej technologii SpeedTree
http://speedtree.com

Pytanie 3:
Cytat:
Gra będzie płatne lub darmowe?

Demo - zupełnie za darmo. Po uruchomieniu warunkowym zwolnieniem opłaty. Nie będzie również realizowany możliwość zakupu suplementów. Szczegóły - poniżej w sekcji 6

Pytanie 4:
Cytat:
Typu z pierwszej lub trzeciej osoby?

Zmienia się płynnie kółka myszy.

Pytanie 5:
Cytat:
W którym roku będzie gotowy do gry (jeśli nie jest tajemnicą), jednak będzie o

Zwolnienie ma tej jesieni

Pytanie 6:
Cytat:
Ile będzie kosztować ta gra?

Po pierwsze: gra będzie shareware (Model bez Play)
Po drugie: ceny będzie kosztować tylko dysk z grą.
Pieniądze, można wypełnić równowagi gry. Tj. zmienić je na urządzeniu do gier.
Planowane jest połączenie popularnych systemów płatności, WebMoney, Yandex, Money, Money RBK-i inne. i zdolność do odtworzenia saldo usług SMS.

Pytanie 7:
Cytat:
Czy jest możliwe, aby rozmawiać przez mikrofon? Jak gra będzie realizowany komunikacji?

Tak, można. W silnik zbudowany Skype. W związku z tym, komunikacji i rozmów głosowych i szeptem.

_________________
© 1985-2010 FuckSoft Inc Wszystkie prawa zastrzeżone

Link do tej wiadomości
Na tym stanowisku podziękowała Odmin autor - 14: andreus2, BigJigSaw dromacach, Jas] wieczności [, Kanku RUS, KSAlex, Mrsnup, Neon22, russian_critic, Shipicin, STALKER Live vIRP.Sergei, Tick, Mishan


zaraz się tam zarejestruję i zobaczę czy jest już demo.

EDIT
wygląda na to, że trzeba się zgłosić do testowania żeby dostać jakieś demko.
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: Stalker Online

Postprzez Warsoonclang w 18 Cze 2010, 21:27

Już ja wam powiem co to jest - KASZANKA ZONE !
Widzieliście tą oprawę graficzną ? Nieudana próba zrobienia czegoś nowego . Ale może w przyszłości zamienni się to w coś o wiele ciekawszego ... ? ( Bo to jest Beta nie ?)
Не перейдут
Awatar użytkownika
Warsoonclang
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 13 Kwi 2010, 20:22
Ostatnio był: 30 Mar 2016, 09:40
Miejscowość: Bunkier Naukowców w Jantarze
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 18

Re: Stalker Online

Postprzez specPL w 18 Cze 2010, 22:02

Warsoonclang napisał(a):Już ja wam powiem co to jest - KASZANKA ZONE !
Widzieliście tą oprawę graficzną ? Nieudana próba zrobienia czegoś nowego . Ale może w przyszłości zamienni się to w coś o wiele ciekawszego ... ? ( Bo to jest Beta nie ?)


wiesz co? idź grać w Crisisa jak dla ciebie grafa jest numero uno. dla mnie grafika daje rade. w mmo grafika i tak nie będzie pełna bajerów bo wtedy gra się tnie. chłopaki chcą zrobić nowość, niech robią. popatrz sobie na bety i alfy STALKER'a - i co? KASZANKA ZONE pewnie powiesz...a raczej powiedziałbyś bo się nie odważysz - ponieważ tu zaraz fanatycy tej gry cię zlinczują.

jak na moje- pożyjemy, zobaczymy. jak zrobią ENG Version to będę megahappy. najważniejsze żeby nie zdechło we wczesnej fazie- dalej już jest z górki. któż z nas nie marzy o STALKER'skim MMO?
specPL
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 06 Cze 2010, 20:14
Ostatnio był: 26 Sie 2011, 22:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 7

Re: Stalker Online

Postprzez Bambosz107 w 18 Cze 2010, 22:53

Dla mnie absurdem jest sama próba stworzenia Stalkera MMO...
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: Stalker Online

Postprzez Keinoom w 18 Cze 2010, 23:04

lukass napisał(a):to jest projekt jakiegoś niezależnego studia na zupełnie innym silniku.


Właśnie to mnie martwiło jak to zobaczyłem. Daleki jestem od wymagania żeby ludzie w czasie wolnym za free zrobili sami silnik ale póki co wygląda to gorzej niż pierwsze filmy przedstawiające SotC, a jak czytamy to w grę wchodzą jakieś licencje więc i jakieś pieniądze. No ale zobaczymy. Mnie się bardzo spodobały concept-arty. Widać że artystycznie ktoś ma jakiś pomysł na to. Zobaczymy jak z realizacją. Krakać nie będę ale wszyscy wiemy jak większość takich projektów kończy :E

Nawet jakby to miało być tak brzydkie ale zawierało masę questów i klimatyczny scenariusz to pewnie wszyscy byśmy chcieli zagrać ale to chyba ... marzenia ściętej głowy :(

... i ja podzielam obawy przedmówcy. MMO ? No nie wiem :|
Awatar użytkownika
Keinoom
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 22 Kwi 2010, 13:46
Ostatnio był: 12 Sie 2021, 13:43
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 3

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez Wiewiórka69 w 19 Cze 2010, 13:10

Stalker MMO?...zdecydowanie nie podoba mi się ten pomysł, moim zdaniem nie trzeba się tym nawet przejmować, pomysł nie przejdzie..poza tym to wygląda brzydko inaczej ująć tego nie można. Ciekawe co będzie następne, Stalker strategia ?..głupota.

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez specPL w 19 Cze 2010, 14:29

a moim zdaniem stalker byłby świetnym MMO. stalker w zasadzie już jest częściowo MMO, tyle że zamiast ludzi są boty ,które są inteligentne dopiero w modach :P a tak gierka byłaby lepsza i bardziej nieprzewidywalna. zresztą we wczesnych stadiach ta gra miała dużo z RPGa ( czego echa widać w wersji finalnej) tylko że twórcy przewidzieli że będą jełopy patrzące tylko na grafikę, albo jęczące <buuu co to za shit ja chcem postrzylać, szkoda że jeszcze strategii nie domieszali do tego...buu, wypier*dalam to z kompa i instaluje COD/ MoH/ whatever" no i powstała strzelanka-napier*alanka która tylko na mistrzu robi jako taką trudność

PS. nie traktujcie jeden z drugim tej wypowiedzi jako ataku na wasze skromne persony. peace :wódka:
specPL
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 06 Cze 2010, 20:14
Ostatnio był: 26 Sie 2011, 22:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 7

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez impulse_101 w 20 Cze 2010, 22:30

uwazam ze celem stalkera jest jak najwieksze zblizenie sie do symulacji osoby bedacej w zonie wiec nie wiem czy ma sens rozpisywanie gry na skladowe typu rpg/fps/rts. Grajac, mam sie czuc jak osoba bedaca w okolicach czarnobyla a ile w tym jest z danego gatunku to mnie nie interesuje. I tak, odrzucaja mnie malo dynamiczne tytuly bez wartkiej akcji oraz patrze na grafike ...na muzyke, klimat, fabule oraz mechanike gry rowniez. Bo to ze gra jest dobra w jednym z elementow nie usprawiedliwia tego ze kuleje w drugim.

Wracajac do kwesti online... ludzie z krwi i kosci napewno dodali by wiekszego realizmu rozgrywce pod warunkiem ze gra zostalaby odpowiednio do tego przygotowana. Oczywiscie taki stalker MMO bylby zupelnie odzielnie rozwijajacym sie klonem klasycznego stalkera, w przeciwnym razie jestem na nie.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

"Stalker online" nowy Action mmorpg

Postprzez Bartonik w 10 Sty 2011, 15:53

Witam chcę wam przedstawić projekt gry, który dziś znalazłem w internecie.
Otóż powstaje gra action mmorpg o nazwie "Stalker Online". Z tego co wyczytałem(mój rosyjski jest kiepski a google translator nie tłumaczy aż tak dobrze :D ) będzie to coś w stylu innych mmo, czyli będziemy mieli exp i skille do dodawania. Niby gra ma wyjść do końca 2011 ale zobaczymy co czas przyniesie. Z tego co widzę, to projekt bardzo szybko się rozwija. Dorzucam stronę projektu i kilka filmików z gry.

Strona oficjalna projektu:
http://stalker-online.co/

Forum projektu:
http://forum.stalker-online.co/

Filmiki z gry:





Ostatnio edytowany przez Bartonik 10 Sty 2011, 16:15, edytowano w sumie 2 razy
Image
Awatar użytkownika
Bartonik
Kot

Posty: 41
Dołączenie: 29 Paź 2009, 12:13
Ostatnio był: 14 Cze 2016, 19:08
Miejscowość: Bar 110 radów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 6

Re: "Stalker online" nowy Action mmorpg

Postprzez Sabas w 10 Sty 2011, 15:57

Ciekawe jak to będzie wyglądało z klimatem i innego typu ważnymi rzeczami dniu premiery. bo jak na razie to te filmiki nie zachęcają ale lepsze takie coś niż Metin.
Aks-74u (w grze Akm-74/2U)-broń która jest mała i waży prawie tyle co długi kałach, ogromny rozrzut, na 100 metrów nie trafisz nie ma bata, odrzut jak ze śrutówki ogólnie prawie same wady ale i tak kocham tą broń
Awatar użytkownika
Sabas
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 02 Sty 2011, 11:36
Ostatnio był: 24 Mar 2015, 17:36
Miejscowość: Taki domek w Kordonie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 4

Re: "Stalker online" nowy Action mmorpg

Postprzez satan696 w 10 Sty 2011, 16:50

fuuu , exp i stalker , jak na mnie to bedzie straszne no chyba ze serwy beda ograniczone co do ilosc stalkerow bo zona nie pomiesci duzo stalkerow , nie bedzie mozna chowac zdobyczy bo ktos je ukradnie . I pewno bedzie full ludzi ktorzy beda wyciagali stuff od innych ;f
Awatar użytkownika
satan696
Stalker

Posty: 63
Dołączenie: 26 Gru 2010, 23:25
Ostatnio był: 23 Cze 2013, 17:37
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 2

Następna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości