sZone Online (stalker online)

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez pawlik666 w 10 Mar 2012, 12:10

Dżizos!!!!! Ludzie! Po kiego grzyba te kłótnie? Towarzyszu Ogar. Nie próbujcie rozwalać systemu, bo wam to kiepsko wychodzi... Co do gry: pomysł nie najgorszy, ale chu... lipnie wykonany... kiedy w to zagrałem, to spytałem się: "gdzie są te dzikie, niezbadane tereny Zony? Gdzie te klimatyczne mutanty?"... itd. itp. Stalker na multi? Proszę bardzo(jakaś kooperacja powiedzmy na max 5 osób dróżyna stalkerów... reszta boty), ale Stalker MMO?! W ogóle inne studio?! To jakieś kpiny?!
Awatar użytkownika
pawlik666
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 26 Sty 2012, 18:22
Ostatnio był: 03 Maj 2017, 02:33
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez iwan-iwanowicz w 10 Mar 2012, 14:25

Wiecie co jakoś mi się odechciało w to grać dlaczego? Dlatego że będzie oki to mnie zajadą, będzie kicha to zjebka Kuba, Ogar, Weel. Może poprostu dajcie sobie po ryjach, spotkanie na ubitej ziemi, i takie tam bo jakoś tak pieprzycie jak połamani. :facepalm:
Awatar użytkownika
iwan-iwanowicz
Stalker

Posty: 51
Dołączenie: 25 Lut 2010, 22:29
Ostatnio był: 23 Gru 2014, 23:09
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: -3

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez Szpagin w 11 Mar 2012, 00:49

Nie trzeba grać w grę, by widzieć, że zapowiada się na kaszankę. Ale żeby nazwać jakąś produkcję shitem, to już trzeba zagrać. A po gameplayach widzę, że gra nie zapowiada się najlepiej. Pomijam już całą sprawę z kradzieżą pomysłów i podszyciem się pod cudzą markę (to orzeknie sąd), Stalker Online wygląda po prostu nieklimatycznie. Nie wiem, może jest to wspaniała gra, ale gameplaye mnie odrzucają.
Image

Za ten post Szpagin otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive pawlik666.
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez Salciarz w 11 Mar 2012, 11:09

Prrr.... bo czegoś nie łapie, całkiem inne mapy, "wioski rodem z Afganistanu", a ma być plagiat?? Ja już trochę grałem w MMO i akurat ten pomył jest spoko, a dlaczego:
-rozwijanie postaci (no pomyślicie, w normalnym stalkerze też się rozwijamy, ale dajcie spokój, nie da się tam porównać z poziomem innych graczy)
-masa pukawek i amunicji (to mnie w podstawie denerwowało, tzn. mało broni i inne nazwy)
-widziałem gry z gorszą grafiką ;P
Minusem jest to, że za dużo tych stalkerów, powinno być np serv do 100 osób, i po śmierci gra się zaczyna od nowa, to by dodało smaczku ^^
Awatar użytkownika
Salciarz
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 17 Sty 2012, 20:55
Ostatnio był: 05 Lut 2017, 14:09
Miejscowość: Dlaeko.. daleko...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 13

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez Bulls w 15 Mar 2012, 23:07

Pomysł mi się podoba, :D tylko narazie gra dostępna jest w języku rosyjskim :( . Trzeba czekać. Podobno trwają prace nad angielską wersją. Chętnie przetestuje STALER'a online :wink:
Awatar użytkownika
Bulls
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 23 Sie 2011, 21:33
Ostatnio był: 10 Cze 2012, 12:17
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 2

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez Kenzelek w 03 Kwi 2012, 09:39

1.Animacje są sztywnę
2.Inteligencja muntantów równa się -30
3.Ilość obrażeń zadawanych graczowi jest,śmieszna.Przypomina tryb ,,początkujący''
4.Serwery powinny mieć maks po 16 graczy.Inaczej psuje klimat.

Dalej nie wypisze...Nie chciało mi się oglądać.

Ogólnie,słabo.Ale czekajmy może poprawią.I dadzą wreszcie angielski.
Kenzelek
Stalker

Posty: 103
Dołączenie: 24 Mar 2012, 19:48
Ostatnio był: 31 Mar 2020, 14:49
Miejscowość: Limańsk
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 20

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez tmatrix7 w 10 Kwi 2012, 23:20

W końcu moje marzenie się spełni ( mam taką nadzieję). Tylko żeby to nie był jakiś niewypał. Wolałbym widok osoby pierwszej, ale taka odmianka - czemu nie?! Na ich stronce oficjalnej jest już pełna wersja tej gierki, jednak po rosyjsku. Nie znamy jeszcze terminu premiery w Polsce. Ale w Ameryce już się pojawiła, więc na Polskę też przyjdzie czas. Strona oficjalna jest w 3 językach:Rosyjskim, Niemieckim i Angielskim. Skorzystałem z tłumacza i przerzuciłem angielskie opisy( chociaż sam trochę umiem z anglika) i nie licząc gramatyki dało się dużo wywnioskować.Grę nie stworzyło GSC, lecz jakiś nowy, mało znany zespół Cybertime System. Wiem, że będzie możliwość handlu, budowy bazy wraz z innymi graczami, edycja własnej postaci(mam nadzieję, że przy zmianie kombinezonu wygląd się będzie zmieniał) i inne opcje charakterystyczne dla MMORPG. Świat jest trochę zagmatwany. Tutaj stodoły i wiejskie chaty, a obok bloki mieszkalne, a kawałek dalej lasy. To świadczy o tym, że Zona nie będzie taka sama, jaką znamy ze STALKERÓW.
To tyle co wiem. Sorki, jeśli ktoś już to napisał. Nie jestem zbyt na czasie w tym temacie. :)
Awatar użytkownika
tmatrix7
Stalker

Posty: 60
Dołączenie: 06 Mar 2011, 16:48
Ostatnio był: 11 Mar 2022, 11:06
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 19

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez Kaniek w 12 Kwi 2012, 20:13

zaciągnąłem języka i dowiedziałem się ze dokończona angielska wersja gry zostanie wprowadzona jesienią, a nieukończona wcześniej :P
Kaniek
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 22 Sie 2009, 11:25
Ostatnio był: 17 Lut 2019, 10:42
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 4

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez Ardas w 21 Sty 2013, 21:04

Czy wyszła już wersja Polska(Stalker bez Mirosława Utty, to nie Stalker :)) ? Czy gra zrobiła jakiś postęp od tego czasu? Czy warto w to zagrać?
Ardas


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez Wunderwaffe w 21 Sty 2013, 21:35

1. To powinno tak wyglądać:
Czy wyszła już wersja polska (S.T.A.L.K.E.R. bez Mirosława Utty, to nie S.T.A.L.K.E.R.)? Czy gra zrobiła jakiś postęp od tego czasu? Czy warto w to zagrać?
2. Utta na pewno nie będzie podkładał pod to głosu.
Image
Awatar użytkownika
Wunderwaffe
Łowca

Posty: 480
Dołączenie: 06 Mar 2012, 20:43
Ostatnio był: 04 Lis 2018, 20:43
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 187

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez Ardas w 21 Sty 2013, 22:48

Wunderwaffe napisał(a):1. To powinno tak wyglądać:
Czy wyszła już wersja polska (S.T.A.L.K.E.R. bez Mirosława Utty, to nie S.T.A.L.K.E.R.)? Czy gra zrobiła jakiś postęp od tego czasu? Czy warto w to zagrać?
2. Utta na pewno nie będzie podkładał pod to głosu.

1. No tak, źle napisałem. To w nawiasie to była taka myśl, nie sens pytania o język Polski. Co do nazwy "Stalker" i "S.T.A.L.K.E.R", obie są poprawne. Tyle w tym, że ta pierwsza jest nieoficjalna, a druga oficjalna.
2. Wiem.
Z tego wnioskuje, że to "coś" nie zmieniło się od premiery. Więc nie warto tracić czasu, szkoda.
Edit: To mój drogi Wunderwaffe słabość. Nie potrafię napisać "Polski" z małej litery. Wiem, że robię błąd. Ale gdy napiszę te słowo z małej, coś mi po prostu nie pasuje. Racja, kończymy.
Ostatnio edytowany przez Ardas, 21 Sty 2013, 23:52, edytowano w sumie 1 raz
Ardas


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: S.T.A.L.K.E.R. Online

Postprzez Wunderwaffe w 21 Sty 2013, 22:55

Chodziło mi przede wszystkim o to, że słowo "polski" pisze się MAŁĄ LITERĄ. Ale już kończmy rozmowy o ortografii, bo offtop.
Image
Awatar użytkownika
Wunderwaffe
Łowca

Posty: 480
Dołączenie: 06 Mar 2012, 20:43
Ostatnio był: 04 Lis 2018, 20:43
Miejscowość: Siedlce
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 187

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości