25
gru
Przejdź do komentarzy

Aktualizacja 1.4005 do Lost Alpha

Aktualizacja 1.4005

Aktualizacja 1.4005

Miły prezent na gwiazdkę od ekipy dez0wave – wczoraj zadebiutowała ogromna aktualizacja 1.4005 do znanej modyfikacji Lost Alpha.

Prace nad nią trwały rok, w tym czasie dokonano wielu istotnych zmian.

Jak można zauważyć lista zmian jest imponująca, jakiś czas temu informowaliśmy o premierze dodatku Developer’s Cut.

Poniższe materiały ukazują broń, która będzie dostępna w formie darmowego DLC do pobrania niebawem:

W przyszłości będą również dostępne inne DLC – w tym nowe przedmioty, nowa lokacja czy też różne zmiany w rozgrywce.

Aktualizację w formie repacka (pełna wersja modyfikacji razem z aktualizacją) pobierzecie poniżej.
Możecie również podyskutować na jej temat na naszym forum.
Do poprawnego działania NIE WYMAGA podstawowej wersji Lost Alpha oraz patcha 1.4002, starszą wersję należy odinstalować.

Aktualizację można pobrać w formie 4 części lub jako plik .torrent – pobieramy, wypakowujemy, instalujemy i gramy:

1. LA DC FINAL 1
2. LA DC FINAL 2
3. LA DC FINAL 3
4. LA DC FINAL 4

5. LA DC FINAL .torrent

6. Opcjonalny pakiet DLC

Grę należy uruchamiać jako administrator.
Prosimy nie instalować starego spolszczenia 1.3003!

Aktualizacja 1.4005 do Lost Alpha5.051

informacje o wpisie:

caleb59
autor:
caleb59

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

11 odpowiedzi do Aktualizacja 1.4005 do Lost Alpha


AvichiV
29.12.2017, 1:18

Czy też macie problem, że po zmianie ustawień graficznych, wyłączeniu i ponownym włączeniu gry, dostajecie crasha i pomaga jedynie usunięcie pliku user.ltx?

caleb59
29.12.2017, 11:51

U mnie było wszystko w porządku ale była pewna sytuacja u jednego z userów, gdzie modyfikacja zawiesiła się przy początkowej zmianie rozdzielczości, miał też problem z kontrolą za pomocą myszy, dlatego warto doinstalować sobie opcjonalny pakiet DLC, gdyż zawiera on dodatkowo część poprawek z nadchodzącej aktualizacji 1.4006 – radzę dokładnie przeczytać opis DLC na stronie moddb, ponieważ podczas ich instalacji na chwilę obecną trzeba odznaczyć DLC “NPC/Mercenary” z powodu błędów – pakiet zostanie niebawem zaktualizowany, cała reszta działa ok.

jacho278
01.01.2018, 20:20

Nie orientuje się ktoś kiedy będzie dostępne spolszczenie??

caleb59
01.01.2018, 20:49

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to luty/marzec 2018.

JackoM14
04.01.2018, 16:35

Ogólnie jak była premiera Lost Alpha Developer Cut to tak dosyć szybko ucichło o tej grze. Inaczej było wprzypadku premiery LA w 2014r.

caleb59
06.01.2018, 10:22

Pewnie dlatego, że jest to fanowska modyfikacja.

jacho278
06.01.2018, 11:04

Jak będzie stalker 2 to na pewno zrobi się głośniej o Lost alpha:)

caleb59
12.01.2018, 12:13

Pakiet DLC został zaktualizowany do wersji 1.1, w sekcji komentarzy na stronie moddb znajduje się dodatkowo Hotfix 2.

El Machor
14.01.2018, 10:54

Jak myślicie, będzie konieczne rozpoczęcie nowej gry po tym jak zainstaluję łatkę 1.4005 na moją wersję 1.4002?

caleb59
14.01.2018, 13:08

Tak. Nawet dlatego, że niektóre nowe dodatki wymagają nowej gry i radzę nie kombinować pod górkę tylko usunąć 1.4002 i zainstalować na czysto repacka 1.4005.

El Machor
14.01.2018, 18:09

Tak też myślałem. Wiadomo kiedy wyjdzie patch 1.4006?


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • El Machor « 14 stycznia 2018, 18:09
    Tak też myślałem. Wiadomo kiedy wyjdzie patch 1.4006?
  • caleb59 « 14 stycznia 2018, 13:08
    Tak. Nawet dlatego, że niektóre nowe dodatki wymagają nowej gry i radzę nie kombinować pod górkę tylko...
  • El Machor « 14 stycznia 2018, 10:54
    Jak myślicie, będzie konieczne rozpoczęcie nowej gry po tym jak zainstaluję łatkę 1.4005 na moją wersję...
  • caleb59 « 12 stycznia 2018, 12:13
    Pakiet DLC został zaktualizowany do wersji 1.1, w sekcji komentarzy na stronie moddb znajduje się dodatkowo...
  • jacho278 « 6 stycznia 2018, 11:04
    Jak będzie stalker 2 to na pewno zrobi się głośniej o Lost alpha:)
  • Świdkon 2012
    Synu, nie lękasz się podróżować samotnie po bezdrożach tej post-nuklearnej pustyni? Tak, kiedyś to b...