12
cze
Przejdź do komentarzy

Metro Exodus

Metro Exodus

Metro Exodus

Na chwilę obecną największa niespodzianka trwających właśnie targów E3 2017. Na konferencji firmy Microsoft w Los Angeles zapowiedziano nową odsłonę cyklu Metro od studia 4A Games. Zaprezentowano też pierwsze fragmenty rozgrywki.

Nowa odsłona, z podtytułem Exodus, zaoferuje większą swobodę eksploracji powierzchni. Gameplay sugeruje też, że odwiedzimy tereny wiejskie.

Gra zadebiutuje w 2018 roku na Playstation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

Metro Exodus5.053

informacje o wpisie:

caleb59
autor:
caleb59

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

8 odpowiedzi do Metro Exodus


Barracuda1806
12.06.2017, 10:05

Dobra wiadomość oby było tak samo dobre jak LL. Mieć nadzieję że wymagania nie będą wielkie i 1070 da radę bo graficznie od redux’ów wiele lepiej nie wygląda. Ciekawy jest też brak maski na powierzchni, może globalna katastrofa bezpośrednio w metrze?

fabestTOPedalke
12.06.2017, 14:42

Już się nie mogę doczekać

Afrose
12.06.2017, 20:43

@Barracuda1806 Na trailerze masz tereny wiejskie. Bomby spadły na duże metropolie. Odpowiedz sobie teraz na twoje pytanie. Zwłaszcza, że to kontynuacja z Metra 2035. Tam wszystko było wyjaśnione…

Barracuda1806
12.06.2017, 23:46

@Afrose Dzięki za doinformowanie. Nie czytałem książki przyznam się więc po prostu nie wiedziałem jak było dokładnie. Może kiedyś będzie okazja aby poczytać Glukhovskiego

Afrose
14.06.2017, 10:00

@Barracuda1806 służę pomocą ;

HutaBORuta
29.06.2017, 15:21

Myślę że to może być przełomowa część Metra.

mayer99
22.09.2017, 20:58

Dopóki nie będzie w tej produkcji choć namiastki otwartego świata to ja “podziękować” za tę grę już teraz…

19
03.12.2017, 13:47

Część z walką z “niedźwiedziem” wygląda nieźle w tym śnieżnym otoczeniu


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • caleb59 « 17 kwietnia 2018, 12:46
    Oficjalna polonizacja została dodana, dziękujemy jej autorom za czas i pracę włożoną w tłumaczenie.
  • MOS « 23 marca 2018, 23:51
    Już to demo zjedli w komentarzach pod filmem. Ale i są tacy co się spuszczają nad nim.
  • czerwo « 16 marca 2018, 18:41
    Eh…….S.T .A.L.K.E.R.2 wyjdzie , nie wyjdzie….Chyba tylko Monolit wie…
  • Juaz « 28 lutego 2018, 22:29
    Moim zdaniem powinnyśmy mocno trzymać kciuki za sukces tego projektu. Założenia są naprawdę ciekawe względem...
  • fogbuks62 « 17 lutego 2018, 15:05
    Jakieś info na temat spolszczenia?