4
paź
Przejdź do komentarzy

Next Day – kolejny survival ze wschodu

logotyp gry

Za wschodnią granicą kolejne małe studio – Soff Games – pracuje nad projektem przypominającym serię gier S.T.A.L.K.E.R.. Projekt nosi tytuł Next Day i traktuje o wszelkich trudnościach związanych z przetrwaniem w świecie w którym współczucie jest pustym słowem a walka o zapasy – zmaganiem przeciwko zezwierzęceniu. Niemal 10 lat minęło od najstraszniejszej katastrofy w historii ludzkości. Z powodu nieznanego wirusa znaczna część ludności Ziemi zginęła i nikt nie wie co było powodem globalnej epidemii. Głównie mieszkańcy odległych wiosek i osad zdołali przetrwać. W tej grze to człowiek jest źródłem wszelkiego zła i nawet rozjuszony niedźwiedź jest mniej groźny niż głodujący ocalały.

Premiera gry jest zapowiadana na styczeń roku 2016 na platformie Steam GreenLight. Podstawowym narzędziem używanym przy tym projekcie jest silnik Unity. Więcej informacji o grze znajdziecie tutaj z kolei poniżej trailer gry:

Next Day - kolejny survival ze wschodu5.054

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

12 odpowiedzi do Next Day – kolejny survival ze wschodu


zdzichorowerzysta
04.10.2015, 21:04

Nie moge sie doczekać

czog
04.10.2015, 21:17

Czuć STALKER-a i to mocno , czekam z niecierpliwością na tę gre

adin
04.10.2015, 21:30

Generalnie to ciesze się z każdej tego typu gry, ruch w branży dobrze wpływa na jakość produktów.
Jednak, wygląda to to jak klon DayZ/H1Z1 – więc podziękuję.

Czekam na info odnośnie projektów: Russia.2028 oraz Zone-17.

caleb59
04.10.2015, 22:26

No to będzie kolejny klon DayZ – oby bardziej udany!

ZiomB
04.10.2015, 23:42

Trzecia osoba – meh

barthas00
05.10.2015, 19:45

A co jeżeli te wszystkie survivale to tak naprawdę ukryte testy stalkera 2 ?
http://i2.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/203/685/conspiracy-keanu.jpg

ZiomB
05.10.2015, 20:52

Stalker 2 na Unity, dziękuje won mi z tym gównem :caleb:

kuadziw
13.10.2015, 20:08

Unity – dziękuję, nie.

robo_pl
14.10.2015, 22:49

Co to za gówno?

dawiorx
19.10.2015, 22:06

Nie mnie oceniać ale boję się że skończy jak survarium. Lub gorzej ponieważ chcą trochę podrobić Day-z (tak uważam żeby nie było że nieprawdę mowie),mają mały budżet oraz jak już mówiłem, boję się że mikrotransakcje zniszczą tą grę.

duch1911
28.10.2015, 21:35

Mi wygląda na kolejną kopię DayZ, ale bez Zetów.. Nudno tak z samymi ludźmi.

L_E_W_Y
01.11.2015, 13:35

Gra wydaję się ciekawa, choć w zwiastunie tak na prawdę mało widać. Boję się trochę o rozgrywkę widząc poziom sztucznej inteligencji :/


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • Q&A: W. Jełtyszew o planach GSC
    Brakowało nam Was. Dlaczego postanowiliście wznowić działalność studia GSC? Ponieważ najlepiej potrafimy tworzyć gry komputerowe, i to w zasadzie jest głównym [...]
  • xSENKAx « 26 lutego 2017, 11:42
    Nareszcie dodadzą Strikera :D
  • caleb59 « 25 lutego 2017, 21:19
    Jeśli to tania prowokacja to wyjątkowo słaba. Może nie ma tłumów jak na czacie wp.pl z nastolatkami ale...
  • ZiomB « 25 lutego 2017, 20:49
    To forum i tak umarło dajcie se spokój z tymi artykułami które czyta maks 10 osób.
  • Wheeljack « 22 lutego 2017, 12:38
    LA nie będzie.
  • PainChiller « 19 lutego 2017, 21:08
    Wiedziałem że to nie są zbędne tekstury :D Dobra robota chłopaki.