21
lut
Przejdź do komentarzy

GSC może powrócić do S.T.A.L.K.E.R. 2

Studio GSC Game World nabiera rozpędu po reaktywacji

W lutowym numerze ukraińskiego czasopisma o grach komputerowych Шпиль!, ukazał się wywiad z PR managerem studia GSC – Walentinem Jełtyszewym. Wynika z niego, że studio GSC ma bardzo ambitne plany na przyszłość, które nie wykluczają także powrotu do projektu S.T.A.L.K.E.R. 2.

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem tutaj lub do działu Artykuły.

GSC może powrócić do S.T.A.L.K.E.R. 25.053

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

9 odpowiedzi do GSC może powrócić do S.T.A.L.K.E.R. 2


Persecutor
21.02.2015, 23:06

Jeszcze nie jest to wiadome, czy faktycznie S.T.A.L.K.E.R. 2 zostanie zrobiony. Jako fan serii trzymam kciuki i liczę, że jednak może się to udać. Szanse wzrastają

Kuballa44
21.02.2015, 23:20

Troche ten entuzjazm zbyt wczesny. Podjęcie prac nad S2 jest brane pod uwagę, a nie jest to potwierdzeniem że kolejna część powstanie.. :(

Kpuc
22.02.2015, 7:36

Robienie ludziom złudnej nadziej, nie lubię czegoś takiego.

Leo05021
22.02.2015, 10:33

Może co jakiś czas pokazują concept arty i wspominają o Stalker 2, żeby podtrzymać lojalność fanów, aż im sie zachce tego Stalkera (łaskawie) zrobić

Route66
22.02.2015, 17:47

Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca – jeszcze się okaże, że tak naprawdę to S2 nigdy nie powstanie, ale obym się mylił…

Leo05021
22.02.2015, 17:51

@Route66
Nie bluźnij

BlackShaman
22.02.2015, 19:16

Oby powstał.Fajnie by było zagrać w dalszą część i powrócić do Zony np. po kolejnej wielkiej emisji. Nie pogniewał bym się gdyby wypuścili grę na konsolę lecz PC ze względu na łątki i mody jest jedyną słuszna platformą.

Route66
23.02.2015, 13:48

@Leo05021, napisałem, że mam nadzieję, że się mylę. Jak S2 wyjdzie, to nawet gdybym musiał kupić sprzęt z 5 tysi, aby odpalić – nie zastanawiałbym się ani chwili, tylko leciał do komputerowego, kupił sprzęt, grę i radowałbym się, bo na 99.99% byłoby z czego się cieszyć.

mkdante381
23.03.2015, 0:43

Kupuje pre-order jak tylko zapowiedzą


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • mayer99 « 22 września 2017, 20:58
    Dopóki nie będzie w tej produkcji choć namiastki otwartego świata to ja “podziękować&# 8221; za tę...
  • stpauli « 21 lipca 2017, 22:00
    Na jakim etapie jest spolszczenie, jeśli w ogóle jest tworzone?
  • Monus « 17 lipca 2017, 19:14
    A tak na serio to bez kitu mógł by ktoś zapodać save z końca agropromu poraz 3 zaczynam grę od nowa nie mam siły...