3
maj
Przejdź do komentarzy

Nóż marki S.T.A.L.K.E.R. o nazwie “Joker”

Nóż szkieletowy Joker

W ofercie sklepu internetowego З.О.В. ХАБАРА, pojawił się nowy produkt o nazwie Joker. Jest to szkieletowy nóż marki S.T.A.L.K.E.R. używany do obrony własnej.

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

8 odpowiedzi do Nóż marki S.T.A.L.K.E.R. o nazwie “Joker”


Zilla
03.05.2014, 13:05

A na Polskie ile taka przyjemność?

Glaeken
03.05.2014, 13:09

ok. 250pln + cło + koszty wysyłki

Stalkier_100
03.05.2014, 13:17

Z czego pewnie 50 zł to kydexowa pochwa… -_- Trochę kosztowna zabawka. Lepsza alternatywa: podróbka bagnetu od AK47 – 30zł + ok. godzina roboty wypalarką do drewna = całkiem niezły nóż do batonowania którego nikomu szkoda nie będzie… :)

Alchemik
03.05.2014, 23:28

Joker? Biorę bez wachania :>

BlackShaman
04.05.2014, 10:51

Wygląda jak nóż do masła. Wolę bagnet AK

SpencerWooL
04.05.2014, 11:05

Szkoda że nie ma w polsce jakiejś alternatywy dla takiego sklepu.

cep_bojowy
04.05.2014, 12:15

Wygląda jak nóż kuchenny :caleb:

leniwiec
05.05.2014, 20:50

Już raz nóż ze stalkera był i wyszedł nie wiele lepiej zdecydowanie wolę alternatywe w postaci bagnetu do AK-47


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • korniszon « 27 kwietnia 2017, 12:40
    Nie doścignięty klasyk. Tyle.
  • caleb59 « 27 kwietnia 2017, 12:23
    Dzięki, widać jakiś problem mieli z 1.4001 z wczoraj i dzisiaj pojawiła się paczka z plikami do podmiany,...
  • Sygurd « 27 kwietnia 2017, 11:14
    Patch 1.4001 został usunięty, czy warto grać bez niego, czy lepiej poczekać? Skoro były jakieś dodatkowe...
  • caleb59 « 27 kwietnia 2017, 9:41
    Tu jest oficjalny .torrent: http://gameupdates.o rg/details.php?id=57 70 A tutaj masz w częściach (1.3000, 4...
  • Yledidi « 27 kwietnia 2017, 8:37
    Ktoś da link do pobrania full wersji ? :)
  • Pierwsza misja!
    W najnowszym 30 numerze australijskiego wydania PC Gamer została opublikowana kolejna zapowiedź S.T....