11
lut
Przejdź do komentarzy

Więcej o “Zone-17: Way in the Fog”

Wywiad z kierownikiem projektu Zone-17: Way in the Fog

Na początku ubiegłego roku pisaliśmy o mało znanym projekcie post-apokaliptycznym o nazwie Zone-17: Way in the Fog. Gra tworzona jest przez studio Crazy Bytes również z Ukrainy i też charakteryzuje się klimatem rodem z gier serii S.T.A.L.K.E.R.. Postanowiliśmy sprawdzić co też się zmieniło od tamtego czasu bo prace nad projektem wcale nie stoją w miejscu. Możemy przekonać się o tym czytając sierpniowy wywiad z kierownikiem projektu – Denisem Mańko.

Zapoznać się z wywiadem możecie tutaj lub w dziale Artykuły. Tuż przed nowym rokiem otwarto oficjalny kanał gry na portalu społecznościowym Facebook – kliknij.

Więcej o "Zone-17: Way in the Fog"5.054

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

5 odpowiedzi do Więcej o “Zone-17: Way in the Fog”


Tajemniczy
11.02.2014, 21:05

Wygląda i brzmi ciekawie. Od siebie mogę życzyć ekipie “Zone-17″ powodzenia i ukończenia projektu.

Gertgar
12.02.2014, 20:53

Z tego co szukałem na YT jest kilka filmików, pokazujących mapki? O ile to faktycznie materiały to wygląda to bardzo ładnie.

1986
14.02.2014, 18:55

Dobrze sie zapowiada, ale poczekajmy na wiecej informacji.

QiJi
14.02.2014, 20:26

Erm ma ktoś może linka do strony developerów? Nigdzie nie mogę znaleźć.

Glaeken
15.02.2014, 12:47

Qiji: możesz nie wysilać się bo takowej strony nie ma :) Po prostu jej nie założyli… jeszcze.


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • stpauli « 21 lipca 2017, 22:00
    Na jakim etapie jest spolszczenie, jeśli w ogóle jest tworzone?
  • Monus « 17 lipca 2017, 19:14
    A tak na serio to bez kitu mógł by ktoś zapodać save z końca agropromu poraz 3 zaczynam grę od nowa nie mam siły...
  • Monus « 17 lipca 2017, 19:12
    Ludzie dajcie save z konca agropromu !!! :D
  • duch1911 « 9 lipca 2017, 13:44
    Tu macie DC od razu z patch’em. Ponoć lepiej działa, niż normalne 1.4000 + 1.4002. http://www.moddb....
  • JackoM14 « 6 lipca 2017, 17:54
    zeebee – Bądź cierpliwy :) Na pewno stalkerzy je opublikują.
  • Nowy dział - Oblivion Lost
    Tak, jak obiecywaliśmy będziemy powoli dodawać działy na stronie. Pierwszym z nich zatytułowany "Obl...