7
lis
Przejdź do komentarzy

Premiera i spotkanie z autorem

Jutro premiera kolejnej książki z serii S.T.A.L.K.E.R.

Przypominamy o premierze książki Ślepa Plama Wiktora Noczkina i jutrzejszym spotkaniu o godz. 18.00 w PARKING BAR przy ul. Nowogrodzkiej 27 w Warszawie. Szczegóły tutaj. W rozwinięciu newsa, dla umilenia dzisiejszego wieczoru utwór zespołu El Voltage. Artyści zainspirowani twórczością i biografią autora, nagrali swoją wersję piosenki uwiecznionej w powieści Ślepa plama.

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

5 odpowiedzi do Premiera i spotkanie z autorem


xydeify
08.11.2013, 12:28

A ja, przy okazji premiery, mam pytanie z innej beczki. Ciekawi mnie jak rozeszła się pierwsza książka STALKER nakładu Fabryki Słów? Inaczej – jak wielu nas jest ;]

Astar12
08.11.2013, 16:46

Wszystko fajnie ale książki nie ma w żadnej księgarni, mały falstart. Nowe metro miałem 3 dni przed premierą, fabryka słów słabo radzi sobie z dystrybucją.

Voldi
09.11.2013, 12:23

To nie wina Fabryki, a poszczególnych sklepów. Nie wiem co prawda czym jest to spowodowane, ale np. w Empikach książka będzie dostępna (wg. różnych źródeł) dopiero za 4 lub 7 dni. Nie wiem jak w innych księgarniach.
Trza było na premierze być i z autografem dostać!

Handlarz
11.11.2013, 12:53

Zacna premiera była :D

Voldi
11.11.2013, 16:50

Handlarz, a Ty to kto i czy ja z Tobą rozmawiałem? ;P Bo jeśli nie, to następny ktoś z forum mi umknął. JBC. PW ;)


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • fogbuks62 « 17 lutego 2018, 15:05
    Jakieś info na temat spolszczenia?
  • nidaros « 10 lutego 2018, 20:31
    Też macie taki problem że co chwile wywala czarny ekran i się ścina? Praktycznie uniemożliwia to grę :( Ani...