1
kwi
Przejdź do komentarzy

Nadciąga ekologiczny kataklizm!


Powodzie… trzęsienia ziemi… tornada… ludzkość nigdy nie doceniała potęgi sił natury. Otaczające człowieka środowisko zawsze było traktowane z lekceważeniem. To nie mogło trwać wiecznie. Arogancka ekspansja ludzkości kosztem piękna fauny i flory musiała w końcu zostać powstrzymana. Nadszedł dzień tryumfu przyrody nad zdobyczami cywilizacji ludzkiej. Natura odzyskała należny jej tron ukazując słabość i bezsilność rasy ludzkiej. Dokonała się zemsta. Skończyły się stulecia dominacji człowieka… i teraz to Ty musisz walczyć o przetrwanie! Ale czy jesteś na to przygotowany?

Zmierzaj do ostatniego bastionu resztek ludzkości jeśli chcesz przeżyć w nowych warunkach:

Nie daj się zaskoczyć przez wroga, czytaj newsy i subskrybuj oficjalne kanały YouTube i Facebook. Dyskutuj i wymieniaj się doświadczeniem z innymi ocalałymi na Forum. Zaplanuj taktykę zapoznając się dokładnie z terenem bitwy w Galerii. Obejrzyj filmy instruktażowe. Zaopatrz się w niezbędne przedmioty, przygotuj broń i ruszaj na poszukiwanie artefaktów. Pamiętaj, że nie musisz walczyć sam z przeciwnościami losu. Poznaj lepiej otaczający Cię nowy świat aby przetrwać!

Nadciąga ekologiczny kataklizm!5.054

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

11 odpowiedzi do Nadciąga ekologiczny kataklizm!


Tormentor
01.04.2013, 17:25

Świetny dowcip.

LECH
01.04.2013, 17:28

dobra robota!

Gertgar
01.04.2013, 18:06

Jeżeli to jest dowcip to można tylko żałować, intro naprawdę genialne, i niesamowicie wkręcające w klimat, jak dla mnie możecie je śmiało wysłać do Vostock Games jako propozycje:)

Gertgar
01.04.2013, 18:18

W dziennikach Developerskich #2 są urywki z tego intra także to chyba oficjalne.

ZiomB
01.04.2013, 19:27

Gdzie tu jest dowcip?
Intro jest jak najbardziej oficjalne a sam news jest o otworzeniu strony Survarium.pl
Dziękuję dobranoc

Ilja
01.04.2013, 19:30

Prima Aprilis! HAHAHA Ale mnie nabraliście :E. Rozumiem – to taka autokrytyka – ta strona to żart! :D

xKoweKx
01.04.2013, 19:52

Wiedziałem, że wystartowanie tej strony w ten dzień będzie złym pomysłem… :D

Gertgar
01.04.2013, 20:24

No dzień wybraliście wspaniały hahaha :P ale bądź co bądź to taki żart w żarcie, nabraliście wszystkich którzy byli pewnie ze to żart :p

Ardas
01.04.2013, 20:40

Czekam, czekam. I czyszczę moją broń, popijając wódką.

elek
04.04.2013, 8:20

Wolę S.T.A.L.K.E.R.A!
Czekam na 2.

elek
04.04.2013, 8:25

Choć Survarium też się nieźle prezentuje.


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • mikew_86 « 13 czerwca 2018, 13:47
    Świetna wiadomość :D
  • caleb59 « 12 czerwca 2018, 21:04
    Grę uruchamiamy ze skrótu na pulpicie jaki tworzy się po jej instalacji (uruchamiamy jako administrator)....
  • Kaach « 29 maja 2018, 14:00
    fajnie
  • Handlarz « 25 maja 2018, 18:25
    Nareszcie :D
  • slawek243 « 19 maja 2018, 18:26
    Może to głupio zabrzmi. Ale jak to włączyć?
  • S.T.A.L.K.E.R. Fest
    3 października w Kijowie na Placu Niepodległości od 12:00 do 20:00 odbyło się muzyczne show, na któr...