31
sty
Przejdź do komentarzy

Promocja gry planszowej i nowe figurki

Sklep З.О.В. ХАБАРА nieustannie powiększa asortyment o nowe i promuje już istniejące produkty marki S.T.A.L.K.E.R.. Na początku stycznia br., na wystawie gier planszowych Igroteka w Moskwie, zaprezentowano planszową grę bitewną S.T.A.L.K.E.R.: Zona konfliktu. Promował ją sam właściciel firmy З.О.В. ХАБАРА – Michaił Razumow – w przebraniu żołnierza frakcji Wolność. A jeszcze w styczniu, rozpocznie się sprzedaż drugiej po Striełoku, kolekcjonerskiej figurki postaci znanej z serii gier komputerowych S.T.A.L.K.E.R. – tym razem będzie to Duch. Przy okazji ujawniono także prototyp figurki Kontrolera.

Fotorelacja z wystawy i zdjęcia figurek w rozwinięciu newsa.

Promocja gry planszowej i nowe figurki5.052

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

13 odpowiedzi do Promocja gry planszowej i nowe figurki


Handlarz
01.02.2013, 0:17

Kombinezon Wolności genialny.

Ciekawe czy doczekamy się kiedyś polskiej wersji gry.

dodik18
01.02.2013, 16:42

ciekawi mnie czy można gdzieś kupić taki kombinezon ?

Strelok_90
01.02.2013, 19:31

Po jakimś czasie powinna ta gra trafić do polski.
Kombinezon wymiata :D

Wojorowskipl
02.02.2013, 10:02

Nawet jakby nie było Polskiej wersji to i tak poszukam gdzieś do kupienia. Za ze dwa miesiące powinny być w internecie poradniki angielskie, a potem tylko spolszczyć :)

monolit1
02.02.2013, 19:18

Kupił bym to nawet w wersji rosyjskiej troch rosyjski umiem więc bym przynajmniej coś przeczytał.

monolit1
02.02.2013, 19:19

Kupił bym to nawet w wersji rosyjskiej.

LECH
03.02.2013, 12:25

a kontroler jak zawsze oblech! :-)

Waka_Wkrt
07.02.2013, 14:21

Na grę planszową czekam bardziej niż na S.T.A.L.K.E.R. 2.

pan kozaq
08.02.2013, 21:53

Mi tam się podoba kombinezon naukowca. Tylko zamiast siatki powinno być jakieś szłko przyciemniane. Tylko trochę ciężkie by to było. Jak wyjdzie w tym roku to chcę taką na gwiazdkę :D

pan kozaq
08.02.2013, 21:55

Razumow przypomina trochę Wano albo Maksa

elek
09.03.2013, 13:15

Ta gra będzie musiała trafić w moje ręce!!!!!

tmatrix7
13.03.2013, 17:26

Wie ktoś może, czy to kiedykolwiek dotrze do Polski w języku polskim??? Sama gra zapowiada się naprawdę fajnie i pomoże wrócić do tych starych, pięknych klimatów, ale wolałbym z lekkością w nią grać, a nie męczyć się z translatorem xD Nie znam rosyjskiego.

tmatrix7
13.03.2013, 17:28

Wie ktoś może, czy to kiedykolwiek dotrze do Polski w języku polskim???


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • Handlarz « 25 marca 2017, 19:26
    Wspomnienia wracają… piękna gra co tu dużo gadać.
  • GangStarr « 23 marca 2017, 22:28
    co za tytul, niesamowia gra. za pierwszym razem nie moglem uwierzyc ze da sie stworzyc taki klimat, i...