19
gru
Przejdź do komentarzy

Projekt mapy S.T.A.L.K.E.R. 2?

Kawałek projektu

W jednym z odcinków “Ulubiona praca” głównym tematem było robienie gier komputerowych. Program został nagrany w siedzibie GSC niedługo przed całą aferą rzekomego zamknięcia studia. Sam program dla kogoś, kto nie zna ukraińskiego może być mało ciekawy, dopóki nie wypowiada się główny designer gry, a na jego tle widać trójwymiarowy model, który bardzo przypomina bandytę z poprzednich części gry. Aczkolwiek mnogość detali i jakość może sugerować, że jest to model ze S.T.A.L.K.E.R. 2. Po wypowiedzi pracownika, kamera ukazuje projekt jakiejś mapy. Kreska oraz sposób wykonania tego przypomina mapy przygotowywane do Cienia Czarnobyla. Zrzuty ekranu oraz nagranie programu w rozwinięciu newsa.

Mapa

Bandyta

Projekt mapy S.T.A.L.K.E.R. 2?5.056

informacje o wpisie:

xKoweKx
autor:
xKoweKx

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (6 votes cast)

12 odpowiedzi do Projekt mapy S.T.A.L.K.E.R. 2?


Jacos
20.12.2011, 0:19

to po ukraińsku :)

helsing
20.12.2011, 0:24

Miło usłyszeć jakieś pozytywne newsy dla odmiany. Najbardziej zainteresowała mnie mapa. W pierwszej chwili pomyślałem- cholera jaka wielka ale skoro ma być tylko jedna to może miejsca nie będzie wcale tak dużo.

helsing
20.12.2011, 0:29

Na szczęście już widać że kombinują jak utrudnić przejście w poszczególne rejony np. płaskowyż z jednym wejściem w pr. dol rogu ( w ZP było to stanowczo za łatwe ) o ile oczywiście mapa będzie użyta :) fajna rozklimka się rodzi

xKoweKx
20.12.2011, 0:51

Jacos, dzięki, zapomniałem się. :) News poprawiony.

PeterHD
20.12.2011, 10:40

xKoweKx ty chyba nic innego nie robisz tylko siedzisz i sprawdzasz newsy dotyczące Stalkera 2. I chwała ci za to.
Te mutanty z 3:19 to chyba pijawki, które przeszły znaczącą modyfikację w zachowaniu bo wloką się jak kontroler z SoC. Zastanawia mnie jeszcze czy helikoptera tez możemy używać. Może będą zadania typu: Ukradnij helikopter wojsku i zabierz go do Sidirovicha

Junx
20.12.2011, 10:43

Coś miłego dla odmiany :) Zobaczymy może jednak coś wyjdzie z tego :)

Glaeken
20.12.2011, 11:00

“xKoweKx ty chyba nic innego nie robisz tylko siedzisz i sprawdzasz newsy dotyczące Stalkera 2. I chwała ci za to.” = ;););)

wobes
20.12.2011, 13:04

Czy ja dobrze widzę, że na “kawałku projektu” na południu są górskie szczyty?

Straight_Edge
21.12.2011, 20:40

To musi być mapa częściowa, bo po lewej stronie są bagna, więc po prawej będzie kordon. Bołoto, jak po lewej jest napisane, znaczy bagna.

Strielok215
24.12.2011, 9:08

Mam nadzieje że coś s tego wyjdzie .

wcignity
29.01.2012, 20:04

Miejmy nadzieje że im się uda bo zapowiada się bardzo ciekawie

Tomiter
03.02.2012, 11:58

Każdy ma nadzieję, już bym chciał po grać :D . Trza czekać


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • fogbuks62 « 17 lutego 2018, 15:05
    Jakieś info na temat spolszczenia?
  • nidaros « 10 lutego 2018, 20:31
    Też macie taki problem że co chwile wywala czarny ekran i się ścina? Praktycznie uniemożliwia to grę :( Ani...