2
sie
Przejdź do komentarzy

Kalendarz 08/2011

Ten kalendarz budzi słuszne skojarzenia z tym, co dzieje się u mnie teraz w domu…
Kalendarz 08/20115.056

informacje o wpisie:

  • 2 sierpnia 2011, 18:43
  • kategoria: ogólna
atikabubu
autor:
atikabubu

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (6 votes cast)

10 odpowiedzi do Kalendarz 08/2011


xKoweKx
02.08.2011, 18:51

…czyli remont!

Soviet
02.08.2011, 18:52

Pięć gwiazdków!

Wheeljack
02.08.2011, 18:56

A screena z gry to nie dadzą.

atikabubu
02.08.2011, 19:04

A co mają dać? Skrina z SDK z ćwiartką mapy bez drzew? :P

Matrix Strefa14
02.08.2011, 19:05

Dom Ci się rozpada? :P

Wheeljack
02.08.2011, 19:07

Choćby screena modelu postaci. :P

Tajemniczy
02.08.2011, 19:14

To źle robią ten remont, dziury w suficie widzę :E

Kamil2903
02.08.2011, 19:35

Na modele postaci się napatrzysz jeszcze, a tu…. tapeta odchodzi;)

szczypiorofix
03.08.2011, 14:34

wreszcie zmienię tapetę na odpowiednią ;)

Papa Evil Empire
03.08.2011, 17:34

Wykręcone, podryzowane, takich pomarańczy na ścianie to ni chu cha nie ma w realu, chyba że jesteś Goya, ukłon do Terminusa;). Innymi słowy Adobe rulez i propaganda rulez, ale to nie szkodzi, trochę śmieszna ta tapeta w sumie.


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • Handlarz « 25 marca 2017, 19:26
    Wspomnienia wracają… piękna gra co tu dużo gadać.
  • GangStarr « 23 marca 2017, 22:28
    co za tytul, niesamowia gra. za pierwszym razem nie moglem uwierzyc ze da sie stworzyc taki klimat, i...