3
paź
Przejdź do komentarzy

Kalendarz 10/2010

Z racji że nie ma nic ciekawego, to i nic ciekawego nie napiszę.
Kalendarz 10/20105.054

informacje o wpisie:

  • 3 października 2010, 13:07
  • kategoria: ogólna
atikabubu
autor:
atikabubu

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

10 odpowiedzi do Kalendarz 10/2010


Munio03
03.10.2010, 16:15

Fajne

Michu
03.10.2010, 18:07

No właśnie, fajne.

Ja mogę napisać że GSC nie próżnuje i śmiga do Zony całkiem często.

xKoweKx
03.10.2010, 20:44

Michu, a skąd wiesz… Może to są fotki z ich wyprawy w 2001 r. :D

wocho94
03.10.2010, 21:14

mnie to wygląda na most gdzieś w okolicach Prypeci

Grigori17
04.10.2010, 14:00

Jak dla mnie to zajefajna ;) Chłopaki – tak trzymać ;)

Ozi
04.10.2010, 15:55

A nie udostępnili tego może bez kalendarza? Dałbym sobie na pulpit.

Michu
04.10.2010, 20:57

Kowek, wiedziałem że ktoś o to zapyta :P

Wiem, ponieważ w wywiadzie mówili że jeżdżą, a czy to z 01 czy z 10′ to mnie nie interesuje :D

jarostalker
05.10.2010, 17:11

A dlaczego latarnie nie mają szklanych główek?

Wheeljack
05.10.2010, 17:31

Bo tak!
Chuligani zarąbali pewnie. :P

Afrose
05.11.2010, 22:00

Powiem tylko tyle. Zarąbiaszcze xxxxxx


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • Handlarz « 25 marca 2017, 19:26
    Wspomnienia wracają… piękna gra co tu dużo gadać.
  • GangStarr « 23 marca 2017, 22:28
    co za tytul, niesamowia gra. za pierwszym razem nie moglem uwierzyc ze da sie stworzyc taki klimat, i...