2
maj
Przejdź do komentarzy

Kalendarz 05/2010

Tradycyjnie, jak co miesiąc, publikujemy kolejny kalendarz (bez większych opóźnień) na maj w wersji widescreen, jak i standard. Tym razem można wyraźnie dostrzec nawiązanie do minionej rocznicy katastrofy elektrowni.
Kalendarz 05/20105.052

informacje o wpisie:

caleb59
autor:
caleb59

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

11 odpowiedzi do Kalendarz 05/2010


klawisz
02.05.2010, 16:28

Ja myślę, że to STALKER2.

xKoweKx
02.05.2010, 16:31

Kalendarz zaje*isty. :D To drugi kalendarz z sarkofagiem. :)

Wheeljack
02.05.2010, 18:32

Ktoś mnie postraszył, że stalker 2 wyjdzie za 2-3 lata wie ktos coś na ten temat :)

plunio7
02.05.2010, 19:30

Elektrownia wygląda na bardziej zadbaną, niż z Cienia Czarnobyla.

Elvis Scatter
03.05.2010, 15:55

To jest zwyczajne zdjęcie + otoczka i brushe, a nie żaden Stalker 2 :-p

Kontroler
05.05.2010, 14:22

Ja zrobiłem sobie nawet małą kolekcję, folder ptt. Stalker kalendarz i w nim, rozdzielczość zwykła i HD w każdym folderze wszystkie miesiące ;]

xKoweKx
05.05.2010, 16:24

Od kiedy kalendarze są wydawane w wersjach HD?

Kontroler
05.05.2010, 16:31

Chodzi mi o wysoką rozdzielczość. 1600×1200 czyli normalna i 1920×1200 czyli HD.

Elvis Scatter
05.05.2010, 17:36

xKoweKx – wersja panoramiczna to HD.

xKoweKx
08.05.2010, 15:19

Wersja panoramiczna to wersja panoramiczna… Większej jakości w niej nie zauważyłem, jedyna różnica jest taka, że jest rozciągnięta…

mimi215
31.05.2010, 21:24

Siema.Wiecie którego będzie na czerwiec kalendarz ?


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • Q&A: W. Jełtyszew o planach GSC
    Brakowało nam Was. Dlaczego postanowiliście wznowić działalność studia GSC? Ponieważ najlepiej potrafimy tworzyć gry komputerowe, i to w zasadzie jest głównym [...]
  • PainChiller « 19 lutego 2017, 21:08
    Wiedziałem że to nie są zbędne tekstury :D Dobra robota chłopaki.
  • Matrix Strefa14 « 19 lutego 2017, 19:02
    nom
  • M3Fis70 « 26 stycznia 2017, 15:00
    Po czasie ale kij. Wzajemnie. Oby forumo żyło :)
  • caleb59 « 13 stycznia 2017, 10:25
    Dzięki za cynk!
  • mkdante381 « 13 stycznia 2017, 9:29
    Zły Hed recenzował na TV Gry
  • Stalker tanieje
    Każdy kto nie zdążył nabyć jeszcze swojego egzemplarza, lub ma dość "kopii zapasowej", lub po prostu...