18
wrz
Przejdź do komentarzy

Nowe działy – UPDATE

logostalkerW ciągu tego czasu odkąd powstało nowe Stalker.pl uzupełniliśmy już wiele działów. Praktycznie działy dla “Cienia Czarnobyla” są ukończone, cały “Zew Prypeci” pojawi się już niebawem, czekamy tylko na premierę. Uzupełnianie działów związanych z “Czystym Niebem” zaczniemy pełną parą po ukończeniu “Cienia Czarnobyla”. Oto lista uzupełnionych działów. Lista będzie aktualizowana na bieżąco.

Zachęcamy do czytania i oglądania!

  • Frakcje – Call of Pripyat ~Michu
    Opis frakcji występujących w Zewie Prypeci
  • Fabuła – Call of Pripyat
  • Wymagania – Call of Pripyat
  • Oblivion Lost ~xKoweKx
  • Strefa ~xKoweKx
  • Ekwipunek – Call of Pripyat ~Michu #NOWY
  • Broń – Call of Pripyat ~Michu #NOWY
  • Kombinezony – Cień Czarnobyla ~Vaniol #NOWY
  • Broń – Cień Czarnobyla ~xKoweKx #NOWY
  • Nowe działy - UPDATE4.855

    informacje o wpisie:

    Michu
    autor:
    Michu

    ocena wpisu:

    VN:R_U [1.8.0_1031]

    Rating: 4.8/5 (5 votes cast)

    6 odpowiedzi do Nowe działy – UPDATE


    xKoweKx
    05.09.2009, 11:01

    Ja jednak bym informował. :D

    Michu
    05.09.2009, 11:14

    Najwyżej że w jednym większym, przy okazji otwarcia jakiegoś innego ;)

    klawisz
    05.09.2009, 11:34

    Ja myślę, że zróbmy jeden wpis o wszystkich działach. Ten wpis Micha może być. Dodajmy listę kolejnych i będzie git, potem tylko zmieniamy datę dodania i będzie wyświetlany jako pierwszy ;)

    HollowVooDoo
    05.09.2009, 16:11

    Jedziecie z tymi działami jak diabeł z panią matką :)

    gorset
    07.09.2009, 17:54

    Mi się podoba :D. Dobrze by też było, gdybyście dali jakieś mody do Downloadu. ;)

    klawisz
    07.09.2009, 18:38

    Damy, damy i nie tylko to ;]


    Dodaj komentarz
    Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
    • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
      Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
    • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
      WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
    • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
      STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
    • caleb59 « 17 kwietnia 2018, 12:46
      Oficjalna polonizacja została dodana, dziękujemy jej autorom za czas i pracę włożoną w tłumaczenie.
    • MOS « 23 marca 2018, 23:51
      Już to demo zjedli w komentarzach pod filmem. Ale i są tacy co się spuszczają nad nim.
    • czerwo « 16 marca 2018, 18:41
      Eh…….S.T .A.L.K.E.R.2 wyjdzie , nie wyjdzie….Chyba tylko Monolit wie…
    • Juaz « 28 lutego 2018, 22:29
      Moim zdaniem powinnyśmy mocno trzymać kciuki za sukces tego projektu. Założenia są naprawdę ciekawe względem...
    • fogbuks62 « 17 lutego 2018, 15:05
      Jakieś info na temat spolszczenia?
    • 2o ooo!
      Kilka dni temu na naszym forum dyskusyjnym osiągnęliśmy zachwycającą liczbę 20 000 postów w ponad 90...